Skocz do zawartości
Forum

Przyjmowanie tabletek o różnych godzinach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Biore tabletki antykoncepcyjne, ale dosc nieregularnie, tzn staram sie brac je ok 18, ale zdarza mi sie wziac np o 16 czy tez o 20. Czy jest ryzyko zajscia w ciązę? Dodam, ze moj partner nie konczy we mnie i, że rzadko zdarza nam sie uprawiac seks bez gumki i dodam, ze jest to tylko na poczatku, po chwili ubieramy prezerwatywe. Czy jestem mozliwosc w takim wypadku zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

jesli bierzesz o 18 zwykle, to 2 godizny w ta czy w ta nie ma znaczenia, jestes w pełni chroniona i mozesz wspolzyc bez prezerwatywy. Wazne, ze jak wezmiesz tabletke np o 18 to zebys na drugi dzien wziela nie pozniej niz 12 godzin od godziny 18, jak wzielas o 16 to nie pozniej niz 12 godzin od 16 itd. Nikt nie bierze punktualnie co do minuty, to normalne.

Odnośnik do komentarza

Witam Precelek:)
Myślę, że jesteś szczęśliwą posiadaczką telefonu komórkowego lub jakiegoś budzika. Najlepiej nastaw sobie codzienne przypomnienie lub w alarm w komórce o jednej godzinie. Może to być godzina kolacji. Chyba że jesz nieregularnie.
Jeżeli masz poślizgi 2-3 godzinne to myślę, że nie ma powodu do zmartwień, tym bardziej jeżeli się zabezpieczacie dodatkowo.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...