Skocz do zawartości
Forum

Hiszpańska mucha


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z afrodyzjakiem hiszpańska mucha? Tyle sie o nim pisze w sieci i mówi a razem z mężem nie mieliśmy jeszcze okazji aby spróbować i zobaczyć jak działa. Możecie mi tutaj podpowiedzieć czy warto jest zamówić?
Oraz gdzie kupować aby natrafic na prawdziwą hiszpańską muche a nie na jakąś podróbkę, która nie będzie miała takiego działania jak mogłabym oczekiwać? Z góry dzieki !

Odnośnik do komentarza

Jest tego wiele ale nie polecam kupować tanich środków na aukcjach bo większa jest szansa,że trafisz na podróbę....Aktuanie jedynym sensownym środkiem, króry ma działanie jest Sex Elixir. Jest to realna hiszpańska mucha. Mamy i używamy z żoną. Bardziej działa na nia ale jest to naukowo potwierdzone. Znajdzies w sieci. Wpisz sobie nazwę i wyskoczy Ci kilka sklepów.

Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie.Nie jest to tanie ale przynajmniej działa. Nie sztuką jest kupić jakiś najtańszy produkt na aukcji ( sporo tego jest na allegro) ale potem brac jakąs wodę z cukrem, która udaje prawdziwą hiszpańska muchę. Myśle,ze wiele osób w taki sposób chce zaoszczędzić a potem narzekają jak to u nich nie przyniosło rezultatu. Nie ma się co dziwić bo jak kupujesz najtańszy produkt to nie oczekuj cudów w tym zakresie.....

Poza tym jest to wydajne bo wytarczą zwykle dwie kropelki tak więc nam jedno opakowanie starcza na naprawdę długo.....

Odnośnik do komentarza

mam manie sprawdzania na sobie wszelakich specyfików i zamówiłam ten sex eliksir, ciekawa jestem czy na mnie podziała bo pamiętam jak kiedyś z koleżanką kupiłyśmy coś podobnego ale produkcji holenderskiej(notabene od 2 lat jest zakaz sprzedawania tego produktu w Polsce)to kropellki zaczeły działać po 12h ale byłyśmy wstanie zgwałcić wszystko co się ruszała i tak przez bite 3 dni....Oczywiście szukałyśmy pózniej tych kropelek ale niestety zostały wycofane ze sprzedaży a szkoda bo okazało się ze sex z kobietą to całkiem obłędne doznanie hehe....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...