Skocz do zawartości
Forum

Ukrywany związek


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mieszkam w Niemczech i od roku jestem w związku z chłopakiem... Jesteśmy parą jednopłciowa.. proszę bez oceniania. Problem polega na tym,że mój chłopak ukrywa mnie przed rodziną i znajomymi ( tylko brat wie,że jesteśmy razem z jego strony ). Nie mamy siebie na profilach społecznościowych. Dodam ,że rodzina jego należy do sekty katolicko-apostolskiej. Oni nie akceptują osób homoseksualnych. Mi coraz bardziej przeszkadza to wszystko. Mam wrażenie ,że mój partner jest mega egoistą. Dzisiaj zapytałem go czy może dodać mnie na Instagrama od razu odpowiedział,że nie. Czy można być szczęśliwym z kim kto ukrywa Cię przed wszystkimi ? Nawet znajomymi.. jego rodziny nie widziałem nigdy na oczy. Dodam,że on ma 25 lat... On jest moim pierwszym partnerem ,a ja jego drugim. Nie wiem co robić.. czy dalej tkwić w tym związku czy odpuścić..jest to przykre ,że on cały czas ukrywa to,że jesteśmy razem,a co najlepsze razem mieszamy. Jednego razu jego rodzice przyjechali do nas to kazał mi wyjść z domu. Schował również wszystkie moje rzeczy,aby niczego nie zauważyli. Nie wiem co robić ,ale boli mnie to każdego dnia coraz mocniej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2024 o 15:09, KrzysztofMichałek4611 napisał(a):

Mi coraz bardziej przeszkadza to wszystko. Mam wrażenie ,że mój partner jest mega egoistą.

Myśle, że nie jest egoistą tylko zalękniony, stłamszony przez rodzinę. Skoro nie tolerują homoseksualizmu, to pewnie by się go wyrzekli. A to dla niego za ciężkie, bo raczej kocha swoją rodzinę... mimo wszystko.

W dniu 17.04.2024 o 15:09, KrzysztofMichałek4611 napisał(a):

Nie wiem co robić ,ale boli mnie to każdego dnia coraz mocniej. 

Najlepiej wg mnie doradziłby ktoś z orientacją homo. Ja mogę być nieobiektywna. Moze nie pozwala abyś był dodany do znajomych, bo widać po Tobie/Twoim profilu, że jesteś homo. Tym samym boi sie rozpoznania, skojarzenia z Tobą i wtenczas wydałoby się, że ma inną orientacje. A co robić? Cóż... jeśli on się w tej kwestii nie chce zmienić i jasno, twardo stwierdzi, że Cię nigdy nie doda do znajomych oraz nie przyzna, że jesteście w związku, a Tobie na tym zależy... to pozostaje sie rozstać. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...