Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem po usunięciu wyrostka robaczkowego. Operacja była kilka lat temu.  Miałem również niedrożność jelit i zrostu pooperacyjne ,który były usuwane już trzy razy. Od dwóch tygodni załatwiam się na żółto. Mój stolec jest koloru żółtego mówiąc jaśniej. Mam bóle brzucha z prawej strony. Nie jest to ostry ból,ale do odczuwam. Zrobiłem USG,które nic nie wykazało. Czy może ktoś mi pomóc i powiedzieć czym może być to spowodowane? Zaczęło się od momentu,w którym leciałem samolotem i podczas podróży czułem jak jelita bardzo mocno mi pracują po prawej stronie. Proszę o odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza

Hej,

Jesli chodzi o bóle w prawym boku i wygląd stolca mam podobnie. Rok temu przeszło samo po miesiącu, w tym roku już 2 miesiąc mnie trzyma - na razie dostałem od lekarza Tribux forte i Kreon travix które mam brać miesiąc. Wygląd stolca i kolor się poprawił już po tygodniu. Bóle a raczej dyskomfort (kolka?) w prawym boku jeszcze występują ale dużo rzadziej. Dodam że miałem wszystkie badania i wyszły w normie poza zaniżoną Amylaza co podobno według pana doktora nie jest złe. USG wykazało mały kamień w prawej nerce - ale nie jestem pewien czy kamień może boleć tak długo, reszta w normie. W razie braku poprawy po miesiącu pan doktor zalecił badanie kalu i ewentualnie kolonoskopię.

Nie wiem czym to może być spowodowane u Ciebie - u mnie bardzo możliwe że niezbyt zdrowe odżywianie w biegu i spory stres.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...