Skocz do zawartości
Forum

Specjalista od endometriozy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam gorąco!

Drogie Panie! Jako, że po kilku miesiącach życia z dużym bólem oraz niepewnością co mi dolega, czwarty lekarz u którego się badałam, zdiagnozował u mnie endometriozę. W związku z tym, chciałabym zapytać, czy możecie polecić kogoś w naszym kraju, kto jest najlepszy w kwestii diagnozowania i leczenia endometriozy ?

Z góry serdecznie dziękuje za każde polecenie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej mogę polecić specjalistę w zakresie endometriozy. Dr. Marek Braszkiewicz endokrynolog z Warszawy, znany jest ze swojego doświadczenia i skuteczności w diagnozowaniu oraz leczeniu endometriozy. Przyjmuje w enel med w oddziale na Puławskiej. Warto skonsultować się z nim w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji i planu leczenia. Co do samego enel med to polecam pakiet "Kobieta Komfort". Obejmuje on szybki dostęp do wizyt u internisty i innych specjalistów bez konieczności skierowań, a także oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Możesz umawiać się na wizyty również przez aplikację mobilną, co zdecydowanie ułatwia organizację opieki medycznej.

Odnośnik do komentarza

Znam tą placówkę, ale jeśli chodzi o kompleksowe leczenie endometriozy mogę tez polecić szpital medicover i tamtejszych specjalistów w tym dr Jacko która doskonale rozumie pacjentki z endometriozą bo sama też na nią choruje. Można też liczyć w tym szpitalu na zabiegi usuwania endometriozy w asyście robota da vinci a to innowacyjne, małoinwazyjne zabiegi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...