Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna nie ma orgazmu pochwowego


Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna ma ten problem. Mam wrażenie, że nie odczuwa przyjemnosci z seksu pochwowego a jednie przyjemność z seksu oralnego. Jeste w stanie osiągnąć seks jedynie poprzez stymulację łechtaczki. Rozmawiałem z nią i ona twierdzi, że lubi seks pochwowy ale po prostu nie osiaga w nim przyjemnosci. Co robić? Chciałbym ją uszczęśliwić bardziej.

Odnośnik do komentarza

Rzadko która kobieta potrafi osiągnąć orgazm pochwowy. Byc może Twoja partnerka jest w stanie osiągnąć wyłącznie orgazm łechtaczkowy. Seks to nie tylko orgazm ale również przyjemność obcowania z drugą osobą. Wzajemna bliskość.
Na razie wstrzymałabym się z wizytą u lekarza Ale proponowałabym zamówić tabletki na libido. Sama kiedyś miałam trudny okres, kiedy zupełnie nie chciało mi sie uprawiać seksu. Moja pani ginekolog poleciła mi Female intensity ( jet to rodzaj viagry ziołowej dla kobiet). Są bez recepty tak więc możecie spróbować.

Odnośnik do komentarza

Tak, to jest suplementacja w formie tabletek. Nalezy brać codziennie po jednej tabletce. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku dniach od 4 do 6 dni. Libido jest po nich zdecydowanie większe, apetyt na seks też jest większy. Króto mówiąc progres w tym zakresie jest bardzo dobrze widoczny. Ogólnie jest bardzo wiele tabletek na poprawę libido ale porównywałam sobie składy i female intensity wydaja mi sie najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...