Skocz do zawartości
Forum

Jak poderwać kobietę


Calour

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie staram się kogoś poznać ale jest trudno. Zwykle kończy się na jednym czy dwóch spotkaniach kiedy dziewczyna proponuje bycie znajomymi. Chce ze mną pisać, sama zagaduje ale nie chce niczego poważnego. Nie jestem brzydki, nie gadam głupot. Co może być problemem?
A i jeszcze drugie pytanie.Czy ktoś może stosował feromony? Myślicie, że coś takiego ma działanie?

Odnośnik do komentarza

Zawsze trzeba liczyć się z odrzuceniem. Może po prostu nie podpasowaleś dziewczynie. Widziała w Tobie znajomego ale nie chłopaka. Jeśli jednak od razu powiedziała Ci,że nic z tego nie bedzie to nie nastawiaj się że się w Tobie zakocha. Pierwsze wrażenie jest ważne. Musi byc ta iskra.Co do feromonów to mam Uśmiech Ale nadal nie wiem czy to placebo czy rzeczywiscie działają. Warto jest spróbwać, mam jeden zapach, za który zebrałam wiele komplementów nie tylko od płci przeciwnej. Plusem jest również to, że zwiekszają pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2023 o 14:42, Calour napisał(a):

Czy ktoś może stosował feromony? Myślicie, że coś takiego ma działanie?

To mi brzmi na ukrytą reklamę, bo zapewne za chwile ktoś zaproponuje jakieś super sprawdzone i skuteczne feromony, załączając do tego link 😉  Ale jeśli jednak się mylę, to powiem z własnego dośw, że nie działają 😄   Szkoda więc na nie kasy. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Wiesz, czasami po prostu jest to kwestia niedopasowania. Albo po prostu ja nieco przerastała sytuacja, w której wyczuła, że Tobie za bardzo zależy na znalezieniu partnerki. Część dziewczyn potrzebuje stopniowego rozwoju znajomości, często zaczynając od kolezenstwa.Czy miłość istnieje ... pytanie bardziej natury filozoficznej.. .. gdzieś przeczytałam, że jest to proces chemiczny, który objawami przypomina silne zachorowanie na grypę z wysoką gorączką. Wybieramy partnera na zasadzie uwarunkowania genetycznego, czystego instynktu na który świadomie nie mamy wpływu. Pytanie brzmi: gdzie tu romantyzm. Gdzie te słynne motylki. Używałam i w sumie nadal używam Love Desire, skusiły mnie opinie na ich temat tak wieć postanowiłam przetestować i faktycznie pomagaja w kontaktach międzyludzkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...