Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o kosmetykach przeciwstarzeniowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam reaguje normalnie 😉 Mam 35 lat i prawda jest taka, że po 30 roku życia, skóra mi się po prostu zmieniła, rozszerzyły mi się pory, pojawiła się lwia zmarszczka, dlatego też myślę coraz bardziej nad zabiegiem z toksyną botulinową, która w przypadku lwiej zmarszczki jest bardziej skuteczna niż kwas hialuronowy. Co do kosmetyków stosowałam głównie z Bielendy czy z Ziaji, a także z Oriflame i wiele wiele innych. Teraz na horyzoncie pojawiły się kosmetyki QMS Medicosmetics, które mogą być stosowane w gabinecie, ale również indywidualnie w domu. Widziałam, ze mają w ofercie kosmetyki oczyszczające, a także nawilżające i szczerze z chęcią bym sobie przetestowała jak one na moją skórę. Może miał ktoś już styczność z tego typu kosmetykami ? 

Odnośnik do komentarza

Ja z przymrużeniem oka. Twierdzę, ze najlepszym kosmetykiem jest sen. :)

Jak mam do wyboru produkt naturalny, za podobną ilość złotówek, to zawsze jest on dla mnie lepszą opcją. 

Prawdziwe anti-aging to wypełniacze i zabiegi medycyny estetycznej.  Żaden krem, jaki by nie był,  nie odmłodzi skóry, może ją nawilżyć i wygładzić.

10 godzin temu, Mustang napisał:

 Ciekawe zdanie na ten temat słyszałem w tv :  Kobieta ma pesel wypisany na szyi, jak sądzicie ile w tym prawdy? Pozdrawiam wszystkie zadbane kobietki ❤️

Tak to z grubsza wygląda, można to dostrzec patrząc na prezenterki tv we wczesno-średnim wieku. :) Buźka 35 latki szyja 50-tki niestety. Chociaż są wyjątki, jak któraś ma farta i dobre geny to szyja tez wygląda okay.

Wiesz, że głównie to dłonie w dużym stopniu zdradzają wiek kobiety.  Karl Lagerfeld (niemiecki projektant mody i fotograf) zawsze nosił rękawiczki. Były one jego znakiem rozpoznawczym, mówił, że dzięki nim nie widać na dłoniach  oznak starości, znamion i plam. :)

Pozdrawiam. :)))
 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SiostraBrata napisał:

Ja z przymrużeniem oka. Twierdzę, ze najlepszym kosmetykiem jest sen. 🙂

Jak mam do wyboru produkt naturalny, za podobną ilość złotówek, to zawsze jest on dla mnie lepszą opcją. 

Prawdziwe anti-aging to wypełniacze i zabiegi medycyny estetycznej.  Żaden krem, jaki by nie był,  nie odmłodzi skóry, może ją nawilżyć i wygładzić.

Tak to z grubsza wygląda, można to dostrzec patrząc na prezenterki tv we wczesno-średnim wieku. 🙂 Buźka 35 latki szyja 50-tki niestety. Chociaż są wyjątki, jak któraś ma farta i dobre geny to szyja tez wygląda okay.

Wiesz, że głównie to dłonie w dużym stopniu zdradzają wiek kobiety.  Karl Lagerfeld (niemiecki projektant mody i fotograf) zawsze nosił rękawiczki. Były one jego znakiem rozpoznawczym, mówił, że dzięki nim nie widać na dłoniach  oznak starości, znamion i plam. 🙂

Pozdrawiam. :)))
 

 No to BARDZO pozdrawiam 🙂  Tak myślę o tym  'kosmetycznym" śnie, a czy przed  takim snem wskazane miłe zmęczenie?? Jeszcze odnośnie szyi u zadbanej pani 40-50, wiesz że taka szyja bywa seksi, kusząca? Przynajmniej dla mnie, a na pewno podoba się wielu mężczyznom przez duże M. Czy nieprzyjemnie jest złożyć usta na niej? Widzieć radość, uśmiech a może miłość i tę iskierkę w oczach kobiety starszej o kilka lat? Lagerfeld, doskonale wiem kim był, byłem przeszło dwa lata w Hamburgu, niestety nie dane mi było się z nim spotkać 🙂   ani nie zadzwonił że mu jest za ciepło 🙂  Odnośnie jego rękawiczek, wiele gwiazd ma dziwne zachowania, myślałem jednak że to może jakaś egzema albo inne paskudztwo. Co Ci jeszcze napisać? Wiem, lepiej nic ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...