Skocz do zawartości
Forum

Penis opada przy stosunku


Kapt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Patryk mam 21 lat i mam problem z seksem, mój pierwszy stosunek w wieku 17lat był krótki i słaby
przed włożeniem mój członek stał jak skala miałem mokre bokserki już podczas samej gry wstępnej a gdy miałem włożyć i mój członek stał tak w 60% nie było to co miało być. Przed moim pierwszym razem często się masturbowałem . Nie jestem już z moja partnerką 5lat i w trakcie zdarzyły się 2 stosunki lecz to były komplentne niewypały z mojej strony, było jak przy pierwszym razie, przed stał jak drąg a jak przyszło co do czego opadł i flak ... a tak to się masturbowałem przez ten okres. Aktualnie mam partnerkę od niedawna i próbowaliśmy seksu lecz znowu było to samo po prostu mi nie stał. Zacząłem się zastanawiać czy czasem nie jestem gejem ale lubie cycki to chyba nie . Stoi mi podczas gry wstępnej a jak już ma dojść do zbliżania jest mięczak. Irytuje mnie to a zarazem jestem zły bo chce mi się seksu a na dodatek chciałbym strasznie zadowolić moja partnerkę lecz nie mogę. Pomocy Sekspomocnicy !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...