Skocz do zawartości
Forum

Dziwna propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

Na wspólnym wyjeździe mój mąż zadeklarował że za rok ma w planach zamieszkać za granicą, w Grecji. Zapytał mnie czy dołączę do jego pomysłu. Na początku się zmieszałam, bo wyszło na to że jest to opcjonalne.

Dziś poruszył temat raz jeszcze. Zadeklarował że za rok wynajmie mieszkanie w Grecji i będzie z niej pracował online. I będzie tam mieszkał. Ja mam zostać w Polsce (bo pracuje stacjonarnie) a odwiedzać go w ferie i święta.

Poczułam się tak dziwnie że myślałam że sie rozryczę, bo dla mnie jest to nie do pomyślenia taka sytuacja. Od razu miałam jakieś głupie myśli że ma mnie ochotę zdradzać etc.

Powiedziałam że dla mnie małżeństwo powinno być razem i mieszkać razem. 

Stwierdził że w nowym kraju sobie nie dam rady z pracą. Albo jak zaszyje się na wsi to ja mogę nie podołać bo tam jest mało ludzi a ja powinnam być wśród ludzi.

Naprawdę siedzę i myślę bo nie trafia do mnie o co mu chodzi? Online pracuje z domu, po co mu online pracowac z Grecji?

Jesteśmy młodym małżeństwem.

Odnośnik do komentarza

 Za ciekawego gostka wyszłaś za mąż ?  Młodą żonkę zostawić samą żeby leżała odłogiem i w poduszkę płakała? To jakiś sadysta, niby dlaczego masz cierpieć? Ty masz kochać i być kochaną.  ... powinnaś być wśród ludzi ?  Chętnie bym Cię poznał, zapewniam że miałabyś doborowe towarzystwo, i wcale nie stronilibyśmy od ludzi ? Owszem kiedy sami we dwoje, to tylko we dwoje ? No i nie płacz, chętnie bym Cię pocieszał, może w nieskończoność? ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...