Skocz do zawartości
Forum

pęknięta gumka podczas stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mojej dziewczynie dnia 25.04(wtorek) skończył się okres, tego samego dnia w nocy współżyliśmy ze sobą i pękła mi gumka. Oczywiście nie doszedłem w niej tylko zdążyłem wyjąć, dopiero po wyciągnięciu ogarnęliśmy gdy sperma pojawiła się na moich rękach i że gumka pękła. Dziewczyna okres ma regularny, cykl trwa 27 dni, mamy po 18 lat, trochę się przestraszyliśmy i z paniki od razu rozważaliśmy opcje tabletki po, jednakże wyczytałem ze plemniki w dni niepłodne umierają bardzo szybko z powodu jakiegoś zakwaszenia śluzu w macicy, czy to prawda? Dni płodne wypadają dziewczynie w sobotę, istnieje duże ryzyko na zajście w ciążę? Nie chce żeby brała jakichś tabletek bo czytaliśmy ze niesie to za sobą skutki uboczne i ona tez zbytnio nie chce tego robić. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Pewne to nic nie jest, choć nie powinno być z tego ciąży. Ale nawet w czasie okresu może być ciąża, więc na dni niepłodne można liczyć, jak liczymy się z ciążą, inaczej wszystkie dni należy uznać za płodne. 

3 godziny temu, anonimous123 napisał:

Co robić?

Nic, bo niby co...  Jedynie nie stresować się, bo wtedy okres może się przesunąć i będzie jeszcze większy stres. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...