Skocz do zawartości
Forum

Mąż ma problem ze wzwodem


seril

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

19 godzin temu, Mustang napisał:

Nigdy ne byłem w  Ciechocinku

Ja też nie byłam. Jeszcze mam trochę czasu na ta miejscowość. Kojarzy się z jednoznacznie z sanatorium i emerytami. ?

Tak, fantazjuję na stomatologicznym, w ten sposób redukuje stres, i u mnie to działa. Fakt, ze nie mam jakiś większych problemów z uzębieniem, ale o dziwo zadziałało nawet jak szłam do chirurga wyrwać ósemkę. :))

Te centymetry mogą być problematyczne. Jak nie wierzysz to wpisz w google grafika penis tapira. Do wielkości ciała proporcje są zachwiane :)))) To zwierzę ma prawdziwy problem z tym organem, ciekawe co ewolucja chciała przez to uzyskać.

W moim regionie ostatnio pojawiły się fałszywe 200 zł. pod światło nie do odróżnienia tylko tester banknotów, lub sokoli wzrok. W prawym dolnym rogu jest napis w kolorze banknotu "suwenir" bardzo, ale to bardzo drobnym druczkiem.  W razie czego uważaj czym Ci kontrahenci płacą.

Widzisz, ostatnio mam dużo pracy i przemęczony wzrok od monitora. Staram się ograniczać. W pracy muszę, a w domu już nie koniecznie. 

16 godzin temu, Mustang napisał:

wolałbym na ręce wziąć i ... do sypialni zanieść 

A  jest pościel dobrej jakości i fikuśne poszewki? ??

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SiostraBrata napisał:

Cześć.

Ja też nie byłam. Jeszcze mam trochę czasu na ta miejscowość. Kojarzy się z jednoznacznie z sanatorium i emerytami. ?

Tak, fantazjuję na stomatologicznym, w ten sposób redukuje stres, i u mnie to działa. Fakt, ze nie mam jakiś większych problemów z uzębieniem, ale o dziwo zadziałało nawet jak szłam do chirurga wyrwać ósemkę. :))

Te centymetry mogą być problematyczne. Jak nie wierzysz to wpisz w google grafika penis tapira. Do wielkości ciała proporcje są zachwiane :)))) To zwierzę ma prawdziwy problem z tym organem, ciekawe co ewolucja chciała przez to uzyskać.

W moim regionie ostatnio pojawiły się fałszywe 200 zł. pod światło nie do odróżnienia tylko tester banknotów, lub sokoli wzrok. W prawym dolnym rogu jest napis w kolorze banknotu "suwenir" bardzo, ale to bardzo drobnym druczkiem.  W razie czego uważaj czym Ci kontrahenci płacą.

Widzisz, ostatnio mam dużo pracy i przemęczony wzrok od monitora. Staram się ograniczać. W pracy muszę, a w domu już nie koniecznie. 

A  jest pościel dobrej jakości i fikuśne poszewki? ??

 Wiadomo Ciechocinek, niejednej pani wróciła tam młodość ?  Niejedna wróciła z amantem do domu ? Samo życie ... a o tapirze poczytam. Któraś kobietka tu na forum pisze: jak go zobaczyłam to nie wierzyłam, że to mi się tam zmieści ?  Zmieściło się! Dzisiaj pewnie i więcej by się jej zmieściło ?  Owszem fajna lala, a która takiej nie lubi niech się odezwie, Ty nie lubisz?  200zł. pierwszy raz słyszę, będę zwracał uwagę - dzięki. Na pościeli szczerze mówiąc nie bardzo się znam, nie kupuję tandety, najważnejsze by była czysta (mam bzika na punkcie czystości!)  ... a wolę na pościeli jak pod pościelą, "poszewek"  nawet bardzo fikuśnych staram się nie używać, w tym przypadku bardziej zaufanie wchodzi w grę. Zresztą każde inne miejsce jest lepsze❤️ Majówka ma być ciepło, przyjedź do K.K. gwarantuję że znajdziemy kilka "innych fajnych miejsc"  ? Może uroczy domek nad zalewem Radkowskim z pięknym widokiem na ścianę  Gór Stołowych? A może tak jak kiedyś pisałem wystarczy leśny parking i maska samochodu? ????? Zastanawiam się, dlaczego mnie tak zakręciłaś, wiem ze masz jakieś "ale" w związku z latami. Nie zaglądam w metrykę. wiem że jesteś warta tego, że jadłbym Cię tu i teraz - natychmiast!? (i)?(i)?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mustang napisał:

Niejedna wróciła z amantem do domu

I nie tylko ?

Wiesz, że ostatnio częściej się diagnozuje choroby weneryczne u seniorów niż u młodych osób.

Godzinę temu, Mustang napisał:

niejednej pani wróciła tam młodość ? 

Takie kobitki lubię,  tak się widzę w przyszłości ? Nie w roli matrony podwórkowego nadzoru.

Godzinę temu, Mustang napisał:

Owszem fajna lala, a która takiej nie lubi niech się odezwie, Ty nie lubisz?

Ja się odzywam, bo nie nadążyłam? Wyjaśnij mi.

Godzinę temu, Mustang napisał:

200zł. pierwszy raz słyszę, będę zwracał uwagę

Ja się dzisiaj dowiedziałam, o przypadku z wczoraj. Co prawda to mój region ale to się może rozpowszechnić w lot.

O Jeny jesteś pedantem? Ja nie, owszem lubię czystość ale nie koniecznie sterylność.  Iskry szły by nie tylko w sypialni :)))

Sprawę ew. spotkania uważam za zamkniętą i przegadaną co najmniej 2-krotnie.

Wiek też ma pewne znaczenie. ale nie jest priorytetem, jak pisałam wcześniej, to się zdarzyło w mojej rodzinie.

1 godzinę temu, Mustang napisał:

A może tak jak kiedyś pisałem wystarczy leśny parking i maska samochodu? ?????

Niestety, nie chcę by mi endoprotezę szlag trafił. ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SiostraBrata napisał:

I nie tylko ?

Wiesz, że ostatnio częściej się diagnozuje choroby weneryczne u seniorów niż u młodych osób.

Takie kobitki lubię,  tak się widzę w przyszłości ? Nie w roli matrony podwórkowego nadzoru.

Ja się odzywam, bo nie nadążyłam? Wyjaśnij mi.

Ja się dzisiaj dowiedziałam, o przypadku z wczoraj. Co prawda to mój region ale to się może rozpowszechnić w lot.

O Jeny jesteś pedantem? Ja nie, owszem lubię czystość ale nie koniecznie sterylność.  Iskry szły by nie tylko w sypialni :)))

Sprawę ew. spotkania uważam za zamkniętą i przegadaną co najmniej 2-krotnie.

Wiek też ma pewne znaczenie. ale nie jest priorytetem, jak pisałam wcześniej, to się zdarzyło w mojej rodzinie.

Niestety, nie chcę by mi endoprotezę szlag trafił. ?

 

 Czyn Ty się zajmujesz, że wszystko wiesz? ? Na temat chorób nie czytam, póki co zupełnie mnie to nie interesuje, wolę o zdrowiu pisać. ubawiłaś mnie z tą endoprotezą ? delikatnie nóg do góry też nie dasz rady podnieść? A moze wolałabyś uklęknąć z łokciami na dywanie? ? No ale skoro otwarcie mówisz -nie- to uszanuję to, a tak się łudziłem że w amazonkę się pobawisz, konno pojeździsz ?  Tuż obok Trzebini mam rodzinkę, myslałem że ją odwiedzę i będę blisko Ciebie (jak daleko?) Wiesz co Ci powiem? Z tym tapirem wpędziłaś mnie w kompleksy, taka prawda że przy nim to cienki Bolek jestem.  Podoba mi się ta "kokardka" umieszczona prawie na końcu, już widzę jakby gryzły poduszkę. Pocieszam się jednak że wśród facetów nim nie jestem ?

Odnośnik do komentarza

halo, halo. Dzień dobry ?

Zdrowa jestem a choroby mnie bardzo interesują,  rzadsze z większym natężeniem. Lubię czytać, oglądać, cóż każdy ma jakieś hobby, ja mam takie.  Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego funkcjonowanie. Chadzam na wystawy Body Worlds z ciekawością. Uważam, ze szkoły powinny organizować wycieczki w to miejsce, oczywiście tylko dla chętnych. Ludzie maja różną wrażliwość i zdaję sobie sprawę, ze to nie dla każdego. Kiedyś widziałam tam mamę z około 12 letnim dzieckiem, pięknie mu wszystko tłumaczyła, dziecko było zaciekawione i uważne. Ktoś moze by się oburzał, ale ja uważam , ze to rodzice wpajają dziecku strach czy też obrzydzenie a powinni ciekawość. To temat zupełnie naturalny i dotyczy każdego a przy tym jest bardzo delikatny i należy podejść do niego z należytym szacunkiem. Czekam kiedy wystawa będzie w moim regionie, teraz jest w Wa-wie wiec trochę daleko. ?

18 godzin temu, Mustang napisał:

A moze wolałabyś uklęknąć z łokciami na dywanie? ?

To nie dla wszystkich, nie byle gdzie, nie zawsze i nie z byle kim. ? W moim stanie tylko na leżąco, z boku lub na górze. ?

18 godzin temu, Mustang napisał:

Tuż obok Trzebini mam rodzinkę, myslałem że ją odwiedzę i będę blisko Ciebie (jak daleko?)

Jak daleko? Nie bardzo daleko, godzinka jazdy, może z małym haczykiem. Zależy jak depnę ?

18 godzin temu, Mustang napisał:

Podoba mi się ta "kokardka" umieszczona prawie na końcu, już widzę jakby gryzły poduszkę.

Kokardka jest rzeczywiście fajna. ?

Tak sobie myślę, że można by trochę przemodelować narząd np: postawić bańki, takie malutkie jak naparstki i wytworzyć obrzęk w wybranym obszarze. ??❤️?

Miłego.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SiostraBrata napisał:

halo, halo. Dzień dobry ?

Zdrowa jestem a choroby mnie bardzo interesują,  rzadsze z większym natężeniem. Lubię czytać, oglądać, cóż każdy ma jakieś hobby, ja mam takie.  Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego funkcjonowanie. Chadzam na wystawy Body Worlds z ciekawością. Uważam, ze szkoły powinny organizować wycieczki w to miejsce, oczywiście tylko dla chętnych. Ludzie maja różną wrażliwość i zdaję sobie sprawę, ze to nie dla każdego. Kiedyś widziałam tam mamę z około 12 letnim dzieckiem, pięknie mu wszystko tłumaczyła, dziecko było zaciekawione i uważne. Ktoś moze by się oburzał, ale ja uważam , ze to rodzice wpajają dziecku strach czy też obrzydzenie a powinni ciekawość. To temat zupełnie naturalny i dotyczy każdego a przy tym jest bardzo delikatny i należy podejść do niego z należytym szacunkiem. Czekam kiedy wystawa będzie w moim regionie, teraz jest w Wa-wie wiec trochę daleko. ?

To nie dla wszystkich, nie byle gdzie, nie zawsze i nie z byle kim. ? W moim stanie tylko na leżąco, z boku lub na górze. ?

Jak daleko? Nie bardzo daleko, godzinka jazdy, może z małym haczykiem. Zależy jak depnę ?

Kokardka jest rzeczywiście fajna. ?

Tak sobie myślę, że można by trochę przemodelować narząd np: postawić bańki, takie malutkie jak naparstki i wytworzyć obrzęk w wybranym obszarze. ??❤️?

Miłego.

 Coraz bardziej mnie zastanawiasz, być może poszedłbym na taką wystawę z ciekawości, pasjonatem w tej dziedzinie raczej nie jestem . Zdecydowanie wolę odkrywać, "badać" anatomię kobiety, słuchać jej mądrości, czułości, czy to nieprzyjemniejsze jak Twoja wystawa? ?  Czy nieprzyjemniejsza kobieta po wyjściu z łazienki, świeża, pachnąca, mówią ze jak chcesz jej posmakować to najlepiej odczekać ok. godziny, chyba to prawda!?❤️ Wtedy jej smak przypomina coś, czego w żaden sposób nie da się określić. Przecież zdaję sobie sprawę że te łokcie, to nie na poczatku ale przy trzecim razie już by  można popróbować. Zresztą jak się dwoje romantyków dobierze to czy podczas klasycznego nie można odlecieć w kosmos? Już nic nie powiem o amazonce i delikatne ujeżdżanie mustanga z fajnym kapeluszem, góra-dół czy nie lepsze? Galop w miarę sił zostawić na finisz przed metą. Te bańki to mówisz o tapirze? ? Chybabym tego nie zniósł ?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:

 Coraz bardziej mnie zastanawiasz, być może poszedłbym na taką wystawę z ciekawości, pasjonatem w tej dziedzinie raczej nie jestem . Zdecydowanie wolę odkrywać, "badać" anatomię kobiety, słuchać jej mądrości, czułości, czy to nieprzyjemniejsze jak Twoja wystawa? ?  Czy nieprzyjemniejsza kobieta po wyjściu z łazienki, świeża, pachnąca, mówią ze jak chcesz jej posmakować to najlepiej odczekać ok. godziny, chyba to prawda!?❤️ Wtedy jej smak przypomina coś, czego w żaden sposób nie da się określić. Przecież zdaję sobie sprawę że te łokcie, to nie na poczatku ale przy trzecim razie już by  można popróbować. Zresztą jak się dwoje romantyków dobierze to czy podczas klasycznego nie można odlecieć w kosmos? Już nic nie powiem o amazonce i delikatne ujeżdżanie mustanga z fajnym kapeluszem, góra-dół czy nie lepsze? Galop w miarę sił zostawić na finisz przed metą. Te bańki to mówisz o tapirze? ? Chybabym tego nie zniósł ?

 Wykąpana, pachnąca? Ja już, siedzę i myslę dlaczego ta erudytka jest na nie? Jaki jest główny powód? To mi nie daje spokoju.?? (i)?? Masz głowę jakbym się delektował (i) ???

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

7 godzin temu, Mustang napisał:

Wykąpana, pachnąca? J

Taka byłam, jak to pisałeś. : )

Zaczęłam w wannie czytać,  tak książka zaprzątnęła moją uwagę, że dopiero teraz idę spać. Co za ulga, dzisiaj wolne, pośpię do 10 :))) Wiesz jak jest, jeszcze tylko jeden rozdział......:)

Dodatkowo tu zerknęłam przed spankiem, to i odpisać wypadało.

7 godzin temu, Mustang napisał:

Zdecydowanie wolę odkrywać, "badać" anatomię kobiety,

Ale zaskoczenie, nigdy bym nie uwierzyła. :) ???

Później Ci napisze więcej, bo już ledwo "patrzam" teraz ząbki i spanko.

Miłego poranka. :)

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SiostraBrata napisał:

Dzień dobry ?

Taka byłam, jak to pisałeś. : )

Zaczęłam w wannie czytać,  tak książka zaprzątnęła moją uwagę, że dopiero teraz idę spać. Co za ulga, dzisiaj wolne, pośpię do 10 :))) Wiesz jak jest, jeszcze tylko jeden rozdział......:)

Dodatkowo tu zerknęłam przed spankiem, to i odpisać wypadało.

Ale zaskoczenie, nigdy bym nie uwierzyła. ? ???

Później Ci napisze więcej, bo już ledwo "patrzam" teraz ząbki i spanko.

Miłego poranka. ?

 Szkoda że mnie koło Ciebie nie było , na dobranoc takiego czułego świtańca (jak świta na dworze ? ) bym Ci zrobił. Spałabyś jak noworodek, nawet bez "cumelka" w buzi. Wiesz co mi teraz przyszło na myśl? Stoisz nachylona, patrzysz przez okno, przez dłuższy czas podziwiałem twoją kształtną figurę, podszedłem z tyłu, przycisnąłem się do nieco wypiętej pupy, odezwała się moja męskość. Powoli włożyłem rękę pod bluzkę podniosłem obie miseczki do góry, nie oponowałaś, zacząłem je pieścić, wyprostowałaś się, rozpiąłem guzik spodnie które opadły na podłogę. Zsunąłem majtki, odrzuciłem je na fotel, niestety nie doleciały, zawisły na filodendronie. Palcem delikatnie przesuwałem wzdłuż i po coraz bardziej wynurzającym się wzgórku, teren choć delikatnie zalesiony stawała się coraz bardziej podmokły. Twoje ciało zaczęło  domagać się więcej, włożyłaś rękę w moje bokserki, złapałaś go, patrząc mi głęboko w oczy trzymając go zaprowadziłaś mnie do sypialni. Przywarłaś ustami do moich ust i delikatnie osunęłaś się na nieskazitelnie czystą pościel w kolorze błękitnym. ......... no i tak rozpoczął się świtaniec??(i)??

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2023 o 07:53, Mustang napisał:

 Szkoda że mnie koło Ciebie nie było , na dobranoc takiego czułego świtańca (jak świta na dworze ? ) bym Ci zrobił. Spałabyś jak noworodek, nawet bez "cumelka" w buzi. Wiesz co mi teraz przyszło na myśl? Stoisz nachylona, patrzysz przez okno, przez dłuższy czas podziwiałem twoją kształtną figurę, podszedłem z tyłu, przycisnąłem się do nieco wypiętej pupy, odezwała się moja męskość. Powoli włożyłem rękę pod bluzkę podniosłem obie miseczki do góry, nie oponowałaś, zacząłem je pieścić, wyprostowałaś się, rozpiąłem guzik spodnie które opadły na podłogę. Zsunąłem majtki, odrzuciłem je na fotel, niestety nie doleciały, zawisły na filodendronie. Palcem delikatnie przesuwałem wzdłuż i po coraz bardziej wynurzającym się wzgórku, teren choć delikatnie zalesiony stawała się coraz bardziej podmokły. Twoje ciało zaczęło  domagać się więcej, włożyłaś rękę w moje bokserki, złapałaś go, patrząc mi głęboko w oczy trzymając go zaprowadziłaś mnie do sypialni. Przywarłaś ustami do moich ust i delikatnie osunęłaś się na nieskazitelnie czystą pościel w kolorze błękitnym. ......... no i tak rozpoczął się świtaniec??(i)??

 No i gdzie ta "moja" dziewczyna? Miała mi wczoraj odp. i cisza ?  Weekend , niedzielny poranek, śniadanko i aromatyczna kawa podana do łózka na którą w nocnym maratonie w pełni zasłużyła.Poranny prysznic, podomka niedbale przewiązana paskiem, ale cóż to? Usiadła mi na kolanach, objęła za szyję, drugą rękę włożyła pod koszulę i czochra mi klatę.  Nabrzmiałe, rozchylone  usta, przymknięte oczy, mówią jedno - weź mnie tak jak wczoraj wieczorem. Jednym ruchem rozpiąłem pasek, mam cię zupełnie gołą w całej okazałości. Obejmuję, całuję i ręką umieszczoną na twojej pupie mocno dociskam do siebie......... resztę dopisz sama??❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2023 o 10:30, Mustang napisał:

 No i gdzie ta "moja" dziewczyna? Miała mi wczoraj odp. i cisza ?  Weekend , niedzielny poranek, śniadanko i aromatyczna kawa podana do łózka na którą w nocnym maratonie w pełni zasłużyła.Poranny prysznic, podomka niedbale przewiązana paskiem, ale cóż to? Usiadła mi na kolanach, objęła za szyję, drugą rękę włożyła pod koszulę i czochra mi klatę.  Nabrzmiałe, rozchylone  usta, przymknięte oczy, mówią jedno - weź mnie tak jak wczoraj wieczorem. Jednym ruchem rozpiąłem pasek, mam cię zupełnie gołą w całej okazałości. Obejmuję, całuję i ręką umieszczoną na twojej pupie mocno dociskam do siebie......... resztę dopisz sama??❤️

 No i gdzie mi się zapodziałaś królowo moja  ? ??

Odnośnik do komentarza

Nie mogę usnąć :(

Królowa bydli w alkierzu w satynowej pościałce. Przez Waszmości czyny bezecne. Leży tkliwa i rozmarzona , draźnięta nabrzmiałe, jedwabnym faceletm przeciera twarz. Jest ukontentowana z Mości animuszu, nie zamieniałaby tych świtańców i nocownika nawet na sto wacków pełnych złota:) ??

W dniu 23.04.2023 o 10:30, Mustang napisał:

Spałabyś jak noworodek, nawet bez "cumelka"

Grzechotkę też byś mi zabrał/:(

Jak znajdę to coś Ci podlinkuje, ciekawe czy zgadniesz które topiki były moje. :)))

Miłego.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SiostraBrata napisał:

Nie mogę usnąć ?

Królowa bydli w alkierzu w satynowej pościałce. Przez Waszmości czyny bezecne. Leży tkliwa i rozmarzona , draźnięta nabrzmiałe, jedwabnym faceletm przeciera twarz. Jest ukontentowana z Mości animuszu, nie zamieniałaby tych świtańców i nocownika nawet na sto wacków pełnych złota:) ??

Grzechotkę też byś mi zabrał/:(

Jak znajdę to coś Ci podlinkuje, ciekawe czy zgadniesz które topiki były moje. :)))

Miłego.

 No to bardzo miłego ?  Nie mogę usnąć ... przecież wiem czego Ci brakuje! Solidnego chędożenia -  wieczornika, jak mało to switańcem poprawić! Lubisz to, ja nie pytaj . dalej jesteś mi winna odp. dlaczego nie? Czy nie bo nie? Twój tekst, na pewno Twoje jest ... nie zamieniłaby`m  ? tych... No i słusznie, tych ochów i achów  za złoto nie kupisz. Za złoto nie kupisz, już nie mogę, już mam dreszcze, a ty jeszcze, jeszcze i jeszcze. Nie wiem co mi się we łbie porobiło, ale gryzłbym cię, ssał , pieścił, kto wie czy nie udałoby się strzelić Ci dwa gole za jednym strzałem? Grzechotkę Ci zabrać? No coś Ty! Całą noc byś mogła za nią trzymać a ... zamiast tekstów, napisz coś "słodkiego" od siebie. Tak bardzo mi się chce ...mocno Cię przytulić, może ty wtuliłabyś się we mnie?????

Odnośnik do komentarza

halo:))

2 godziny temu, Mustang napisał:

Twój tekst, na pewno Twoje jest ... nie zamieniłaby`m 

Wszystko było moje, od A do Z.

2 godziny temu, Mustang napisał:

Cię przytulić, może ty wtuliłabyś się we mnie?????

Moszczę się wygodnie, przymykam oczy i rozchylam usta........wiatr delikatnie muska mi twarz, przynosząc z otoczenia bukiet różnych aromatów: guma balonowa, werbena, morska bryza wetiwer i drzewo sandałowe. Stop. Mózg robi fikołka, serce wali jak oszalałe "wetiwer i drzewo sandałowe" taką woń roztaczasz tylko Ty. Zanim rozwieram powieki, wiem, że się zbliżasz. Wrażenie węchowe mnie nie myli. Witasz się z uśmiechem, podajesz mi Teqilę Sunrise, sam pijesz Hurricane. Zrzucasz mój ręcznik z leżaka obok, zajmujesz miejsce nie pytasz o zgodę. Milczymy, pijąc drinki ciesząc się chwilą i spotkaniem tak niespodziewanym. Każde pogrążone we własnych myślach i z pytaniem co będzie dalej??? Dopijasz swojego drinka, wstajesz i mówisz " kotek obróć się, natrę Cię balsamem" Bez słowa sprzeciwu wykonuję polecenie, wiem, że pod wpływem Twojego dotyku moje ciało płonie. Twoje ręce suną po nim gładko, pierwsze masujesz kark, później dłonie zsuwasz na plecy i pośladki. Zaczynam drżeć, czuje napięcie, chcę Cię więcej ale nie tutaj. Podrywam się, szybko gryzmolę ci coś na kartce którą Ci podaje i odchodzę. Czytasz " Grand Hotel pokój 407 przyjdź. Czekam " ???..........................Ktoś szarpie mnie za ramię. Pani M, siódemka zrobiona 300,00 zł.

 

3 godziny temu, Mustang napisał:

Lubisz to, ja nie pytaj

Nie pytam :))))

 

3 godziny temu, Mustang napisał:

dalej jesteś mi winna odp. dlaczego nie?

Pisałam Ci, ze jestem zajęta. To główny powód.

Jeżeli miałabym podać jeszcze jakiś to byłoby to: dla mnie jesteś za szybki na wyjściu z progu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SiostraBrata napisał:

halo:))

Wszystko było moje, od A do Z.

Moszczę się wygodnie, przymykam oczy i rozchylam usta........wiatr delikatnie muska mi twarz, przynosząc z otoczenia bukiet różnych aromatów: guma balonowa, werbena, morska bryza wetiwer i drzewo sandałowe. Stop. Mózg robi fikołka, serce wali jak oszalałe "wetiwer i drzewo sandałowe" taką woń roztaczasz tylko Ty. Zanim rozwieram powieki, wiem, że się zbliżasz. Wrażenie węchowe mnie nie myli. Witasz się z uśmiechem, podajesz mi Teqilę Sunrise, sam pijesz Hurricane. Zrzucasz mój ręcznik z leżaka obok, zajmujesz miejsce nie pytasz o zgodę. Milczymy, pijąc drinki ciesząc się chwilą i spotkaniem tak niespodziewanym. Każde pogrążone we własnych myślach i z pytaniem co będzie dalej??? Dopijasz swojego drinka, wstajesz i mówisz " kotek obróć się, natrę Cię balsamem" Bez słowa sprzeciwu wykonuję polecenie, wiem, że pod wpływem Twojego dotyku moje ciało płonie. Twoje ręce suną po nim gładko, pierwsze masujesz kark, później dłonie zsuwasz na plecy i pośladki. Zaczynam drżeć, czuje napięcie, chcę Cię więcej ale nie tutaj. Podrywam się, szybko gryzmolę ci coś na kartce którą Ci podaje i odchodzę. Czytasz " Grand Hotel pokój 407 przyjdź. Czekam " ???..........................Ktoś szarpie mnie za ramię. Pani M, siódemka zrobiona 300,00 zł.

 

Nie pytam :))))

 

Pisałam Ci, ze jestem zajęta. To główny powód.

Jeżeli miałabym podać jeszcze jakiś to byłoby to: dla mnie jesteś za szybki na wyjściu z progu.

 ? wszystko super! ... aż do - ktoś szarpie mnie za ramię ? Napiszesz tak szczerze, nie chciałabyś coś podobnego przeżyć?? Proszę nie migaj się - odpowiedz ?  Skąd wyrwałaś ten fragment, jest ... genialny! Z tego co wiem jesteś w związku, znam kilka kobiet które były w związku  ?  ... wszystko zależy JAKI jest ten związek. Mówią że: lepiej to zrobić i żałować że się zrobiło (ból można ukoić ? ) jak nie zrobić i żałować że się nie zrobiło! Masz głowę jak to miło byś wspominała, mając np.70 lat? Buzia by ci się rozjaśniła i uśmiech zagościł na twarzy . W związku pewnie monotonia aż tu nagle coś nowego, zupełnie nowe doznania stado motyli i mocny trzepot ich skrzydeł w podbrzuszu, i mokro jak od stu lat nie było, i  orgazm jakiś szybki, zupełnie inny! No i na koniec, doskonale wiem na czym polegają skoki ?  Wydaje mi się że trochę na wyrost mnie oceniasz. Umiem pogodzić się z kobiety NIE. Tylko dopiero wtedy, jest spotkanie, spacer, restauracja, kawiarnia, godziny rozmowy i  ... przymykasz oczy i rozchylasz usta. Kotek zapraszam Cię do pokoju na górze, tutaj mieszkam pokój 407, zimny szampan czeka kiedy  zanurzymy w nim usta, kiedy zanurzę w nim Twoje nabrzmiałe sutki i  ugaszę pożar w podbrzuszu?????

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:

Napiszesz tak szczerze, nie chciałabyś coś podobnego przeżyć?? Proszę nie migaj się - odpowiedz

Proszę, masz.

Tak chciałabym, choć twardo stąpam po ziemi, to mam  swoją drugą, wrażliwą stronę. Życie to nie bajka, jednak w wyobraźni wszystko zdarzyć się może. :)

Wcześniejszy mój tekst był formą komplementu dla Ciebie, wplotłam tam język staropolski, Którego słowa dla mnie są urocze i, aż żal , że zostały zapomniane. To Ty mnie zachęciłeś do użycia tego języka swoim świtańcem. :) ?

2 godziny temu, Mustang napisał:

Skąd wyrwałaś ten fragment, jest ... genialny!

Czuję się doceniona i niedoceniona zarazem, a wyrwałam z prawej półkuli. :P

Powiem tak. Jak gdzieś go znajdziesz, obojętnie gdzie, chociaż Cię nie znam podaruję Ci weekend z mojego życia do wykorzystania jak chcesz. Zastanów się czy bym tak ryzykowała?

 Pisałam od siebie dla Ciebie, inspiracją był natomiast ktoś kto istnieje realnie. :)

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, SiostraBrata napisał:

Proszę, masz.

Tak chciałabym, choć twardo stąpam po ziemi, to mam  swoją drugą, wrażliwą stronę. Życie to nie bajka, jednak w wyobraźni wszystko zdarzyć się może. ?

Wcześniejszy mój tekst był formą komplementu dla Ciebie, wplotłam tam język staropolski, Którego słowa dla mnie są urocze i, aż żal , że zostały zapomniane. To Ty mnie zachęciłeś do użycia tego języka swoim świtańcem. ? ?

Czuję się doceniona i niedoceniona zarazem, a wyrwałam z prawej półkuli. ?

Powiem tak. Jak gdzieś go znajdziesz, obojętnie gdzie, chociaż Cię nie znam podaruję Ci weekend z mojego życia do wykorzystania jak chcesz. Zastanów się czy bym tak ryzykowała?

 Pisałam od siebie dla Ciebie, inspiracją był natomiast ktoś kto istnieje realnie. ?

 Zatkało mnie, zupełnie odjęło mi mowę, nie wiem co napisać... Może tylko to, że jeszcze bardziej mi się Ciebie chce. Może to głupie dzisiaj już późno, jutro o 20.15 będę u Ciebie w łazience, będę całował usta, piersi, uciskał pupę a moje palce doprowadzą Cię do wrzenia, złapiesz mnie za szyję, obejmiesz nogami w pasie i pomału zaczniesz się unosić i opadać. Przymknięte oczy, rozchylone usta, wreszcie cichy skowyt, silne skurcze wyraźnie odczuwalne na  winowajcy, kilkanaście mocnych pchnięć i gorąca fala zalała Twoje łono,Twoje bezwładne  ciało opadło na mnie, zostały tylko Twoje usta na mojej szyi.???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...