Skocz do zawartości
Forum

Mój Penis


Jan122

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 24 lata i mam trudny temat, który nie daje mi spokoju, a mianowicie wstydzę się swojego penisa, na każdym kroku i wszędzie nawet na siłowni gdzie wszyscy myją się nago  mam wrażenie, że jest coś z nim nie tak przynajmniej raz w życiu jedna osoba, która mnie zobaczyła ukradkiem puściła różne komentarze. Nie wiem czy jest normalnie wykształcony czy główka jest w porządku- to mnie najbardziej martwi  czy nie jest za mały, czy jak staje  to czy powinien się napletek całkowicie zsunąć nic mnie nie boli, i nie przeszkadza,  ale czy to normalnie wygląda, czy rozmiar jest w porządku, boje się pójść dalej z dziewczyną bo gdy do czegoś dochodzi zmywam się, wnet całkowicie ją stracę, bo  boję się odrzucenia, i nie mam wiedzy tak samo nie wiem jak jaką miałbym kupić prezerwatywę bo słyszałem, że są różne  możecie myśleć różne rzeczy, że prawiczek i  z skąd się urwałem, ale trudno  proszę o jakieś nie wiem komentarze odpowiedzi wyczerpujące  obojętnie jakie dobre czy złe byle bym miał jakieś potwierdzenie . Wysyłam kilka zdjęć w stanie jednym i drugim oraz  główkę .  

7.jpg

5 (2).jpg

5 (1).jpg

3 (2).jpg

3 (1).jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...