Skocz do zawartości
Forum

Po czym poznać, że mężczyzna ma wytrysk gdy jest ubrany


Rulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem niedoświadczona i ciekawi mnie czy można to jakoś poznać :D. Np. nwm, poczuć, wywęszyć, zobaczyć, usłyszeć? Czy to prawda, że mężczyźnie natychmiast po wytrysku penis opada, podniecenie spada i nie może on dalej mieć erekcji? Bo czytałam też, że niektórym dalej stoi więc nie wiem :p.

Nigdy nie jesteś sam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2023 o 18:12, Rulu napisał:

Witam! Jestem niedoświadczona i ciekawi mnie czy można to jakoś poznać :D. Np. nwm, poczuć, wywęszyć, zobaczyć, usłyszeć? Czy to prawda, że mężczyźnie natychmiast po wytrysku penis opada, podniecenie spada i nie może on dalej mieć erekcji? Bo czytałam też, że niektórym dalej stoi więc nie wiem :p.

 Po czym poznać? Odpowiem ci tak, mężczyzna nie skitra się w portki, jakiś młokos albo pryszczaty małolat, tak! Jak mu gacie nie przemokną to nie poznasz. Zapach, jeśli znasz zapach spermy powąchasz gacie to poznasz. Czy zaraz opada? Nie wiem jak komu, potrafię jeszcze 20-30 ruchów wykonać aż sam wypadnie ?  Zdarzyło się i to nieraz zrobić bis bez wyciągania, nie jestem  już młodzieniaszkiem, mimo to, to już nie te lata. Godzinka zabawy,  łyk szampana pitego z pępusia, doskonale smakują mi sutki maczane w zimnym szampanie, pieszczoty, pieszczoty, pieszczoty i zabawa na bis jest jeszcze lepsza jak za pierwszym razem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...