Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba


Gość mycha 82

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Mam takie pytanie mialam  leczenie kanalowe (pierwszy etap) zęba trojki górnej po prawej stronie.  I jak zeszlo znieczulenie odczowam teraz bol w zębie dwojce.  Nadmieniam ze morzen mam 31mm.  Czy tez tak mieliscie czy to normalne i minie mi ten bol. Czuję bardzo mocny dyskomfort. Pomocy nie wiem czy isc powiedziec o tym dentyście. 

Odnośnik do komentarza

Hmm wiesz co, może tak być, że może Cię boleć sąsiedni ząb ? A ból jest taki do zniesienia czy nie bardzo ? Możesz też chyba odczuwać dolegliwość przez nawet 3 dni. Weź może jakiś środek przeciwbólowy. A jak nie to kup ketonal, 50 mg masz bez recepty. Jak to nie pomoże to powiedz dentyście, który Ci robił kanałowe.  Co do samego leczenia, to ja miałam, ale w 5tce

 

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej powiedz o tym swojemu dentyście, być może jest to normalne, ale po rozmowie na pewno będziesz spokojniejsza. Jeśli ból doskwiera Ci bardzo mocno a wizytę masz w późniejszym terminie to może warto rozważyć wizytę na pogotowiu stomatologicznym, tam też dostaniesz pomoc i może już tam odpowiedzą Ci na Twoje pytanie. Jeśli jesteś z Trójmiasta to leć na Noskowskiego 17a w Gdańsku tam zawsze Ci pomogą! Nr tel masz na ich stronie https://amber-clinic.pl/pogotowie-stomatologiczne-w-gdansku/.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...