Skocz do zawartości
Forum

Kłótnia


Gość Nina12344

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, piszę do Was bo jest mi źle, źle się czuje sama ze sobą. Niedawno pokłóciłam się ogromnie z mężem, tak że słyszeli mnie wszyscy sąsiedzi i niestety moje dzieci. To była druga taka kłótnia w naszym życiu i dałabym wszystko żeby ostatnia. Kłótnia niby o nic o to że zostałam w domu sama po ciężkich 13 godzinach. Padło wiele gorzkich i niepotrzebnych słów. Dogadaliśmy się dość szybko, mąż rozumie moja bezsilność i przemęczenie. Z tym że martwię się o dzieci.... Ciężko mi też z tym że wszyscy sąsiedzi to słyszeli. Nie chcę żeby myśleli że z jakąś patologia maja do czynienia. Strasznie mnie to boli. Nie chcę żeby kiedykolwiek się to powtórzyło. Czy mieliście kiedyś podobna sytuacje? 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2022 o 06:40, Gość Nina12344 napisał:

Nie chcę żeby myśleli że z jakąś patologia maja do czynienia. Strasznie mnie to boli. Nie chcę żeby kiedykolwiek się to powtórzyło. Czy mieliście kiedyś podobna sytuacje? 

Cóż... mleko się rozlało i nie cofniesz czasu. W ostateczności możesz iść do sąsiadów i ich przeprosić, oczywiście jeśli masz odwagę. Poza tym powinnaś zadbać by się sytuacja nie powtórzyła ze względu na swoją rodzinę przede wszystkim. Jeśli nie panujesz nad emocjami to trzeba coś w tym kierunku zrobić. Jest wiele sposobów panowania nad emocjami m.in. medytacja, ćwiczenia oddechowe, a przede wszystkim trzeba odszukać źródło tego braku opanowania . A jeśli jesteś nerwowa to łykaj coś na uspokojenie i zbadaj się na ogólny stan zdrowia. Często jakieś choroby, niedobory witamin i minerałów powodują nerwowość. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...