Skocz do zawartości
Forum

Trudności w wejściu penisa do pochwy w pewnych pozycjach


kondorek55

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie taki mam problem. Nie mamy trudności, jeśli chodzi o pozycję klasyczną czy na pieska, ale już np. na łyżeczkę nie możemy tego zrobić... Nie wiem dlaczego, mój mężczyzna nawet nie może we mnie wejść:( Jego penis jest raczej przeciętnych rozmiarów. Nie wiem jak mam się ułożyć o tego... Na jeźdźca też nie jest za wesoło... Nic nie czuję wtedy:( Nie wiem, czy źle na nim siedzę, czy jak... Mam małe doświadczenie, on raczej większe, ale nie tak rozległe, obydwoje raczkujemy w tych sprawach, ale na razie wyszły nam tylko te dwie wspomniane pozycje. Próbowaliśmy wielu, ale jakoś nie umiemy tego zrobić. Może macie jakieś praktyczne rady? Ja się frustruję bardzo i przez to cały czar pryska, bo czuję, jakby coś ze mną było nie tak jak trzeba:(

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

to dziwne trochę że nie czujesz partnera w pozycji na jeźdźca, bo tam zazwyczaj czuję się go dobrze. Co do pozycji na łyżeczkę to ona nam też nie za bardzo wychodzi więc z niej zrezygnowaliśmy. Moze wasze problemy są tym spowodowany że jesteś za mało nawilżona, albo zbyt spięta i dlatego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

Nie ma czegoś takiego jak nie nadaje się. Są pozycje lepsze i pozycje gorsze. Przeciez nie każdemu musi być w każdej pozycji dobrze. spokojnie może musicie się dopasować, popróbować i zobaczyć w czym czujecie isę dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...