Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie w przyjęciu tabletki


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,
zażywam tabletki od 2 lat o godzinie 20, w ostatnim tygodniu zapomniałam jednej i wzięłam ją na drugi dzień rano o godzinie 7, 2 dni po tej sytuacji dostałam krwawienia wyglądające jak okres które skończyły się po4/5 dniach, teraz gdy mam 7-dniową przerwę okres spóźnia mi się o 2 dni...przed i po zapomnianej tabletce współżyłam ale mąż nie kończył we mnie, stąd moje pytanie, czy to faktycznie był okres i czy jest prawdopodobna ciąża...?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

nie spóźnia Ci się okres po prostu dostałaś go wcześniej bo organizm potraktował opóźnienie tabletki jako przerwę i dostałaś wczesniej okresu. Bierz normalnie tabletki po 7 dniach zazyj tak jak zwykle i okres nastepny powinien byc w terminie. Spoznilas sie 11 godzin tolerancja jest do 12 wiec w ciazy raczej nie jestes. A ktora to byla tabletka?

Odnośnik do komentarza

witam więc mam taki problem używam tabletek vixpo 24 4 placebo podczas 22 tabletki spózniłam się i wzięłam po 24 godzinach razem z następną tabletką 23 teraz moje pytanie nie zaczęłam od razu nowego listka lecz czekałam całe placebo czy jest mozliwość zajścia w ciąze i czy antykoncepcja nadal działa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...