Skocz do zawartości
Forum

Kręgosłup


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam specjalisty, który pomoże mi z bólem kręgosłupa. Byłam już u wielu lekarzy, ale większość z nich wskazuje na operację, której wolałabym uniknąć. Słyszałam, że świetną metodę ma Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński, który bardzo skutecznie leczy, dzięki swojemu genialnemu schematowi. Co myślicie, znacie tego specjalistę?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po rtg kręgosłupa. Najpierw miałam odcinek lędźwiowy prześwietlony, to wyszło, że mam 6 kręgów lędźwiowych zamiast 5. Także tak to wygląda. A teraz muszę iść na prześwietlenie odcinka szyjnego, bo często odczuwam bóle w tej cześci. Lekarz wspominał, ze możliwe jest iż będę musiała wziąć pod uwagę kołnierze ortopedyczne. Przypuszcza, że gdzieś tam w odcinku szyjnym mam zwyrodnienia, stąd te bóle ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli lekarze na podstawie wykonanych badań zalecają wykonanie operacji to myślę, że warto ich posłuchać. Oczywiście zawsze można się skonsultować z jeszcze innym specjalistą, nie mniej nie ma powodu aby podważać diagnozy wykonane w miejscach gdzie specjalizują się w leczeniu kręgosłupa. Takich jak jest ta placówka w Warszawie    https://kregoslup.carolina.pl/ . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...