Skocz do zawartości
Forum

Nolicell na cellulit - opinie


Paola123

Rekomendowane odpowiedzi

hej kobietki! Piszę do was z zapytaniem o krem na cellulit nolicell. Walczę aktualnie z pomarańczową skórką. Kupiłam jakiś krem w drogerii, ale efektów nie widziałam, poczytałam opinie i bubel ? szukałam czegoś innego i natrafiłam na świetne opinie dotyczące właśnie kremu nolicell. Może któraś z was miała i może cos na jego temat powiedzieć, po jaki czasie były efekty, czy w ogóle były?? A może znacie jakieś inne super metody na cellulit??

Odnośnik do komentarza
Gość MICHALINA I.
W dniu 17.07.2022 o 17:51, Gość iwonka napisał:

gdzieś można znaleźć skład tego nolicell? to ja sprawdzę i ci napiszę wtedy jak on wygląda pod tym kątem...

https://verdelab.pl/produkt/nolicell/https://verdelab.pl/produkt/nolicell/

 

PODAJ PROSZE JAKIES INFO O TYCH SKLADACH BO TEZ JESTEM CIEKAWA

ZNIZKA NIBY JEST TERAZ NA TYM SKLEPIE JAK SIE WPISZE KOD VERDE10FB I BYM CHCIALA WYKORZYSTAC

Odnośnik do komentarza

zabiegi zabiegami, ale nie każdy ma możliwość dojechać do warszawy by sobie zrobić jakiś zabieg, który 1 kosztuje z 500 złotych a trzeba zrobić sobie z 10 serii. w domu też można podziałać. sama też tak robię bo zamiast wydawać kasę na zabiegi to inwestuję raz na 3-4 miesiące w nolicell i używam z efektami. po ciąży nic mi tak nie pomogło na cellulit.

Odnośnik do komentarza

W przypadku walki z cellulitem i tkanką tłuszczową możesz w Rzeszowie wybrać się do kliniki Denimal, ponieważ spotkasz się tutaj z profesjonalną obsługą i co najważniejsze poddasz się zabiegom, które naprawdę dają pozytywne efekty w tym zakresie. Bardzo dobrym przykładem tutaj jest zdecydowanie Endermologia LPG Alliance, a mianowicie jest to innowacyjna metoda modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Tutaj https://denimal.pl/endermologia-lpg-alliance/ znajdziesz dokładne informacje na temat tego zabiegu, a co najważniejsze jest bezbolesny i bezinwazyjny, więc naprawdę nie ma się czego obawiać ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2023 o 15:34, Helena1818 napisał(a):

zabiegi zabiegami, ale nie każdy ma możliwość dojechać do warszawy by sobie zrobić jakiś zabieg, który 1 kosztuje z 500 złotych a trzeba zrobić sobie z 10 serii. w domu też można podziałać. sama też tak robię bo zamiast wydawać kasę na zabiegi to inwestuję raz na 3-4 miesiące w nolicell i używam z efektami. po ciąży nic mi tak nie pomogło na cellulit.

 

Są jakieś badania potwierdzające działanie antycellulitowe tego kremu? Nie mogę znaleźć takiego info 😔

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2023 o 15:50, kasia3355 napisał(a):

 

Są jakieś badania potwierdzające działanie antycellulitowe tego kremu? Nie mogę znaleźć takiego info 😔

znalazłam coś takiego:
Skuteczność potwierdzona badaniami*
100% badanych potwierdziło, że Nolicell wygładza skórę,
88% respondentów zauważyło wzrost nawilżenia skóry,
88% ankietowanych potwierdza, że produkt pielęgnuje i odżywia skórę,
84% ankietowanych potwierdza, że krem ujędrnia skórę,
72% badanych deklaruje, że produkt spełnił ich oczekiwania i kupili by go ponownie,
100% uważa Nolicell za wydajny i o przyjemnych zapachu,
100% osób nie zauważyło u siebie jakichkolwiek oznak alergizacji skóry.
*Badania aplikacyjne przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 25 osób w wieku od 18 lat. Okres aplikacji: 4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...