Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam założoną wkładkę domaciczną miedzianą, co wiąże się z intensywnymi, długimi okresami (7/8 dni). Zaplanowałam urlop zagraniczny akurat w terminie w lipcu, w którym ma wypaść miesiączka. Przed założeniem wkładki brałam bardzo długo tabletki antykoncepcyjne Belara i zastanawiam się czy nie przesunąć nimi okresu. Zastanawiają mnie dwie możliwe opcje - wzięcie jednego opakowania i wtedy krwawienie z odstawienia wystąpi po 21 dniach, czyli przed urlopem. Drugą opcją jest wzięcie dwóch opakowań ciągiem, wtedy mam pewność, że nie będę krwawić z odstawienia, ale obawiam się, że będę i tak plamić. Co jest lepszym rozwiązaniem? Proszę o radę, która z tych dwóch opcji jest lepsza i najzdrowsza. Czy przy pierwszym opakowaniu krwawienie na pewno wystąpi w 7-dniowej przerwie, a nie później? Nie pamiętam już niestety jak wygląda sytuacja przy rozpoczynaniu antykoncepcji hormonalnej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

jak przy wkładce chcesz tabletki brać? I w ogóle to tylko na 2 miesiące. Ani jedna ani druga opcja nie jest zdrowa i wskazana. Przecież co za problem, są kubeczki menstruacyjne do seksu Beppy Cup, okres nie jest w tych czasach już przeszkodą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...