Skocz do zawartości
Forum

Jaki depilator kupić?


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego depilatora laserowego, który dobrze się sprawdzi i jednocześnie pozwoli mi skutecznie usuwać nadmiar włosków na nogach, pod pachami i rękach. Jakoś nie mogę na nic dobrego trafić, a jednak maszynka jednorazowa nie za bardzo według mnie się sprawdza. Dlatego czekam na Wasze wskazówki żebym w końcu nie musiała tego szukać na oślep. Pozdrawiam i oczywiście z góry dzięki za podpowiedzi z Waszych doświadczeń ;)

Odnośnik do komentarza

Według mnie jeżeli już zabierasz się za poszukiwania i zastanawiasz się jaki depilator wybrać i który będzie najlepszy to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również artykuł na Ceneo gdzie dowiecie się więcej na temat tego jakie modele warto wziąć pod uwagę. Natomiast za nowocześniejsze i bardziej skuteczne uznawane są urządzenia wykorzystujące do depilacji pulsacyjne światło, które osłabia cebulki, hamując wzrost włosów. Według mnie to bardzo dobry wybór, aby skutecznie sobie z tymi szybko rosnącymi włoskami poradzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...