Skocz do zawartości
Forum

Kolagen do picia?


Gość Milka87

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Znalazłam taki kolagen do picia ranking i powiem Wam, że chyba zakupię sobie któryś z nich. W końcu w moim wieku (czyli już niestety "trochę po 30-stce), to już trzeba uzupełniać ubytki kolagenu, aby skóra nadal zachowywała swoją elastyczność. Zażywałam wcześniej kolagen w tabletkach, ale z tego co czytam - to kolagen do picia lepiej się wchłania, tak? A Wy, stosujecie jakiś kolagen - jeśli tak, to jaki i czy są efekty jego zażywania?

Odnośnik do komentarza

Tak, kolagen do picia lepiej się wchłania. Ja od kilku miesięcy piję Collagen Zyskaj Zdrowie (https://www.produktyzyskajzdrowie.pl/produkt/collagen-zyskaj-zdrowie/). Kuracja kosztuje około 180/200 zl na miesiąc, ale uważam, że warto. Gotowy produkt masz w buteleczce 30 ml do wypicia. Opróćz kolagenu jest w tym płynie ciekawy zbiór witamin, typu b6, niacyna, biotyna, b12, d, e, k i wiele innych. Nie będziesz musiała już brac innych suplementów. Mnie sie poprawił stan cery, włosów, paznokci. tez jestem po 30-stce i kosmetyczka kazała mi pić kolagen ?

 

Edytowane przez czarnaowieczka
Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc trochę nie wierzyłam, że picie kolagenu działa, ale przetestowałam i faktycznie widać efekty. Zawsze miałam problem ze suchą skóra, a ostatnio już mi się pojawiły pierwsze zmarszczki więc zamiast kremu wybrałam kolagen do picia. Wiadomo, że trzeba stosować go przez kilka tygodni, aby było widać działanie, ale warto poczekać ? 

Odnośnik do komentarza

Kolagen do picia jest super, ja masz już pierwsze zmarszczki to warto go włączyć do swojej "diety". Taki kolagen działa o wiele lepiej niż kremy przeciwzmarszczkowe bo działa "od środka". Pije kolagen od pół roku i widzę efekty - skóra jest bardziej jędrna i ma ładniejszy kolor ?

Odnośnik do komentarza

Polecam kolagen w proszku do rozpuszczania w wodzie od PillBerry. Jest to nowość na rynku, polecam zapoznać się z lekturą na ich stronie. Jest to prawdopodobnie najlepszy kolagen w proszku do picia na rynku. Time Machine został w 100% stworzony ze skór 1 gatunku ryb - dorsza atlantyckiego  (Gadus morhua) co jest niezwykle istotne. Cechuje się wysoką wchłanialnością, dzięki ściśle określonej wielkości cząsteczek. Jest to nowość na rynku, polecam zapoznać się z lekturą na ich stronie. spacer.png

Odnośnik do komentarza

Duże znaczenie na działanie kolagenu ma jego pochodznie. Kolagen rybi działa o wiele lepiej niż rośłinny czy wiepszowy. Mi lekarz polecił na regeneracje skóry twarzy kolagen liofilizowany. Twierdzi, że najlepiej działa na organizm. Wspomniał też, że nie zawsze ilość kolagenu w danym produkcie ma znaczenie... Sama używam kolagenu Collup i świetnie odziałuje na moją skórę. Jeśli chciałabyś wybrać jakiś kolagen dla siebie. Polecam tą stronę, sama tam wybierałam i skorzystałam z pomocy ekspertów w wyborze odpowiedniego rpduktu na moją skórę. https://wybieramykolagen.pl/suplementy-kolagenowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...