Skocz do zawartości
Forum

22 lata brak chłopaka, co robić?


Rekomendowane odpowiedzi

22 lata mam 

Czy to wstyd, że jeszcze nie byłam i nie jestem aktualnie w związku?

Marzy mi się wrażliwy, przystojny, inteligentny chłopak.

Jeśli chodzi o moje życie towarzyskie to tak, w rodzinnym mieście nie mam za bardzo się do nikogo odezwać.

W sumie mam w rodzinnym mieście jednego kolegę z podstawówki, ale chyba ma dziewczynę.

Jak jestem w mieście co studiuje to mieszkam w akademiku.

Większość ludzi poznałam albo w windzie, albo na integracji.

Na integracji w akademiku byłam, nawet na dwóch. W akademiku rozmawiam z kolegami.

W liceum mało zagadywałam do ludzi, tym bardziej do chłopaków, ze względu na traumę z gimnazjum.

Wtedy dwóch chłopaków mi dokuczało. Jeden zmuszał mnie, abym z nim chodziła, nie miałam na to ochoty.

Drugi rozpowiadał przy całej klasie, że współżyliśmy co nie było prawdą.

Z mojej rodziny to już wujek, mama mojego szwagra się wypytywali niejeden raz czy jestem z kimś w związku.

Mnie to irytuje, przecież to nie jest sprawa krewnych.

Tata z kolei się obawia, że jak będę kiedyś miała chłopaka to mogę źle skończyć.

W sumie w rodzinie jest dziewczyna co w wieku 16 lat urodziła syna i na gimnazjum się zatrzymała przez ciąże. Druga kuzynka przez ciąże nie zdała poprawkowej matury i nie poszła na studia. Myślę, że tata patrzy się na ich wykształcenie i wiek, w jakim zaszły w ciążę, albo nie może się pogodzić z moją dorosłością. Większość kuzynek ślub bralo w podobnym wieku do mnie ba nawet w ciąży. Do mnie w szkole średniej tata gadał, że myślisz abyś poznała w przyszłości chłopaka. Tyle przed tobą nauki, chcesz skończyć jak te kuzynki.

Na 3 roku jestem, na ochronie środowiska, licencjat pisze w tym roku. Chłopaków 5 jest na roku, ale dwóch ma dziewczynę, trzech nie, ale kontaktu nie mam z nimi bliższego.

Co robić, żeby mieć chłopaka?

Czy teksty taty wynikają z tego w jak młodym wieku zaszły w ciążę kuzynki, że nie mają matury, studiów, że na ich wykształcenie patrzy?

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 14.03.2022 o 17:30, oola_00 napisał:

na ochronie środowiska,

Hmmm to ostatnio na tym forum ciekawy kierunek, bo powtarzalny ?

W dniu 14.03.2022 o 17:30, oola_00 napisał:

Czy teksty taty wynikają z tego w jak młodym wieku zaszły w ciążę kuzynki, że nie mają matury, studiów, że na ich wykształcenie patrzy?

To trzeba się taty zapytać. 

W dniu 14.03.2022 o 17:30, oola_00 napisał:

Co robić, żeby mieć chłopaka?

Może polubić siebie, realizować pasje, otworzyć sie na ludzi?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Moze w twojej rodzine jest tak przyjete, ze dziewczyny szybko maja zalozyc rodzine. Problem w tym, ze beda od partnera uzaleznione. Mozliwe, ze twoj tata chce dla ciebie innego zycia, chce bys byla niezalezna, dlatego zalezy my bys skonczylam studia.

A tak swoja droga, musisz miec chlopaka? Jakis przymus masz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...