Skocz do zawartości
Forum

Łazienka


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Moi Kochani, przychodze do Was z zapytaniem. Od pewnego czasu chodze od sklepu do sklepu stacjonarnego, bo szukam oświetlenia lustrzanego LED. Nie moge jednak znalezc czegos, co by mi pasowalo. Albo cos jest za duze, za małe, albo za drogie lub nie w takim kolorze, jakiego bym sobie zyczyla. Gdzie warto kupic porzadne, fajne w aspekcie designu i w miare tanie oświetlenie lustrzane LED?

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej w sieci czegoś poszukać? Kupując online masz dużo większy wybór. Dobrej jakości oświetlenie tego typu ma w swojej ofercie producent V-TAC. Sama mam od niego asortyment i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze w łazience. Nie można przyczepić się ani do cech wizualnych, ani do ogólnej jakości. Ceny? Dla mnie ok, ale to najlepiej, jak sama sobie sprawdzisz. W internecie masz bardzo duży wybór, ja bym szukała w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Na rynku z łatwością znajdziesz produkty o designie pasującym do mieszkań nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych, glamour czy modern classic. Jest również wiele artykułów z poradami, dotyczącymi urządzania łazienki. Np. Pod tym adresem https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/jak-dobrac-baterie-prysznicowa-do-lazienki można przeczytać artykuł o bateriach prysznicowych

Odnośnik do komentarza

wiesz, mnie pasuje, aby oswietlenie lazienkowe było przede wszystkim tanie. Cena ma dla mnie duze znaczenie. Z drugiej strony fajnie byłoby, aby kupic cos nowoczesnego. Chcialabym poczuc sie w swoim domu tak magicznie. Nie mam moze wielkich funduszy na te zakupy, ale teraz jest spora konkurencja, to moze gdzies uda sie kupic cos w miare taniego i ladnego  

Odnośnik do komentarza

A słyszałaś o marce V-TAC? Ona produkuje rozmaite oświetlenie. Z tego co kojarzę, to także między innymi właśnie do łazienki. Kupiłem od tego producenta już wiele rzeczy. Do tej pory zawsze było tanio i terminowo. Co do jakości, to też nie mogę nic złego powiedzieć, bo niektóre lampy mam od kilku lat, a one dalej bardzo dobrze działają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...