Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lubięwolność

W taką pogodę jak dziś, najwygodniej jest bez stanika. Polecam również plażę naturystów. Skóra na pewno lepiej się prezentuje gdy chodzimy bez stanika. Mięśnie piersiowe są zmuszane do pracy,więc poprawia się jędrność i wizualnie rozmiar się  powiększa, gdyż sutki się unoszą. Polecam plażę naturystów , tam zawsze wolność można poczuć na sobie ,a i ciało wtedy ślicznie opalone w całości ♥️

Odnośnik do komentarza

W tym roku przez cały urlop chodziłam bez i było mi tak dobrze że zrezygnowałam z jego noszenia. Polecam, warto szczególnie w te upały chodzić bez,aby skóra naturalnie oddychała. Na plaży naturystów lepiej mieć własne towarzystwo, samotni faceci czasami mnie zaczepiają gdy wybieram się sama.

Odnośnik do komentarza

Biustonosze siateczkowe mi pozostają bo piersi za duże, abym mogła chodzić bez stanika. Gdybym miała mniejsze to na pewno chodziłabym bez. Plaże naturystów polecam, korzystam z niej regularnie latem bo bardzo lubię mieć opalone piersi w całości,bez białych śladów.

Odnośnik do komentarza

Mam mały biust więc mogę sobie pozwolić na chodzenie bez stanika. W taką pogodę jak dziś nie wyobrażam sobie go założyć. Piersi wcale mi nie opadły tak jak straszyły mnie przyjaciółki. Widzę wiele plusów,stały się nawet jakby trochę większe niż kilka lat temu gdy jeszcze nosiłam biustonosz. Skóra oddycha,nic nie ociera i nie uciska,pełen komfort. Plażę naturystów polecam,gdy ktoś tak jak ja lubi mieć opalone ciało w całości bez białych śladów.

Odnośnik do komentarza

W taką pogodę, najwygodniej bez stanika,plaża naturystów to coś wspaniałego. Moje odkrycie tego sezonu. Polecam,tak ładnie opalonego całego ciała jeszcze nigdy nie miałam. Wolność jest bardzo przyjemna i to uczucie,gdy się pływa na golasa ❤️

Odnośnik do komentarza

Zawsze to miło jest podziwiać ich piękne kształty. Mi ich widok zawsze poprawia humor i samopoczucie, są przyjemne w dotyku i uwielbiam je masować. Nie wiem co w nich jest , ale według badań częste patrzenie na kobiece piersi daje wiele korzyści zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza

Bez stanika wygodniej i zdrowiej dla piersi. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Przez cały urlop chodziłam bez i tak już zostało. Polecam, warto spróbować. Opalanie na plażach też dużo przyjemniejsze i bez białych śladów.

Odnośnik do komentarza

Chodzenie bez stanika jest bardzo zdrowe dla naszego ciała. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera, skóra oddycha.Piersi wcale mi nie odpadły,stały się bardziej jędrne, kształtne i gładkie. Polecam wolność zarówno w codziennym życiu jak i na plażach naturystów,czy saunie. Moim zdaniem warto spróbować,sama już się nie mogę doczekać lata ?

Odnośnik do komentarza

Chodzenie bez stanika jest bardzo zdrowe dla naszego ciała. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera, skóra oddycha.Piersi wcale mi nie odpadły,stały się bardziej jędrne, kształtne i gładkie. Polecam wolność zarówno w codziennym życiu jak i na plażach naturystów,czy saunie. Moim zdaniem warto spróbować,sama już się nie mogę doczekać lata ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...