Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest szansa na ciąże? Biorę Pigułki Antykoncepcyjne Vixpo (24/4). Przy 10 tabletce (17.01) zaczęłam brać antybiotyk Amoksiklav (brałam 2x dziennie przez 7 dni, do 24.01 - poniedziałek). W nocy z soboty na niedziele (między 21 a 22 tabletką Vixpo - 29 - 30.01 czyli 5/6 dzień po antybiotykoterapii) z partnerem doszło do zbliżenia i ejakulacji we mnie, bez prezerwatywy. Dodam ze miałam plamienie przy 18, 19 i 20 tabletce. Podejrzewam także pewną infekcje intymną do której doszło przez zapalenie pęcherza, którego nabawiłam się w poniedziałek 24.01. Wizyta u ginekologa dopiero za kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Brałam pigułki, uważam, że to strata kasy, skoro mechaniczna ochrona daje takie same zabezpieczenie procentowe. Używam od dłuższego czasu diafragmę caya, tą silikonową, mam ją na ok. 2 lata, zaoszczędzam kasę i nie ładuję hormonów w siebie

Odnośnik do komentarza

nie wiem, z hormonami nigdy nic nie wiadomo, mają więcej skutków ubocznych, dlatego ja już dawno z nich zrezygnowałam.Teraz używam naturalną antykoncepcję, dzięki komputerowi cyclotest myWay i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...