Skocz do zawartości
Forum

Remont łazienki


Gość Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś czasu szukam projektu do remontu łazienki i przeglądając oferty w internecie,  moją uwagę zwróciła pracownia architektoniczna Architetto z Warszawy. Słyszałam, że podobno są terminowi i profesjonalni. Co sądzicie, polecacie ich?

Odnośnik do komentarza

Kiedy moi rodzice robili remont łazienki, zwrócili się do tej pracowni. Mają doświadczenie w wyznaczonym łazienek i są profesjonalni w kontakcie z klientem. Mają też różne portfolia projektów, które mogą Ci pomóc w wyborze odpowiedniego projektu. Majątek również wykwalifikowany zespół architektów, który może udzielić na wszystkie pytania dotyczące remontu łazienek. A hydraulikę kupiono w sklepie internetowym obejrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza

Żałuję białych płytek na podłodze z białą fugą. Żałuję że kran nad wanna mam centralnie pośrodku wanny. Żałuję że montując wannę nie zamontowałam odrazu zestawu prysznicowego i kafelek. Nie żałuje, że mam płytki na ścianie tylko do połowy ściany. Nie Żałuję że płytki na ścianie są białe.

Jeśli nie chcecie wiercić dziur w ścianach, warto jest się również zastanowić nad takim stojakiem na papier toaletowy:

https://www.calvado.com/lazienka/stojaki-podlogowe/stojaki-i-uchwyty-na-papier-toaletowy.html

Jest wygodny.

stojak-na-papier-i-szczotke-blomus-menot

Odnośnik do komentarza

Bodajże około rok temu kupowałam lampy do łazienki od producenta V-TAC. Minął rok i jakbym musiała znowu decydować, to podjęłabym dokładnie taką samą decyzję. Lampy są bardzo ładne. Jeszcze ani razu się nie zepsuły. Poza tym mąż szybko poradził sobie z montażem. Ceny? Hmmm nie wiem, co to dla Ciebie znaczy tanio. Ogólnie uważam, że zapłaciłam mało, jak na taką jakość. Dawniej miałam dużo droższe lampy (od innego producenta) i nie byłam zadowolona z jakości oraz do końca z designu. A tutaj wszystko jest ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...