Skocz do zawartości
Forum

Dwa twarde guzy na potylicy za uchem i ospa wietrzna.


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 Stycznia czułem się lekko osłabiony, ten stan bardzo przypominał mi osłabienie odczuwalne podczas przeziębienia, odczuwałem zmęczenie i lekki ból głowy, szczególnie bolała mnie głowa w dwóch miejsach - po lewej i prawej stronie potylicy ok. 2 - 3 cm za uchem. Okazało się, że są tam dwa twardze guzki o średnicy ok. 1 cm. Nie przesuwały się, i trochę bolały przy dotyku. 2 godziny później po dokonaniu mojego odkrycia na twarzy zauważyłem kilka czerwonych chrost, a następnie po obudzeniu rano duża część mojego ciała była w takich chrostach które zaczynały swędzieć. Zakaziłem się ospą wietrzną od mojego młodszego brata. Stopniowo, chrosty znikały a moje guzy przestawały boleć, ale wciąż były. Nadal są. Nie widzę już na swoim ciele tych chrost, znikneły one ok. 2 tygodnie temu, ale guzy zostały. Wspomniane guzy nie bolą mnie nawet przy dotyku, są tak samo twarde i się nie przesuwają, mam wrażenie, że się zmniejszyły, ale to raczej tylko moje domysły. W przyszłym tygodniu będę możliwie zapisany do lekarza, ale spytam się też tutaj - czy to coś groźnego? Czy to te poszerzone węzły chłonne? Czy nie powinny one zniknąć? Powiem też, że nie odczuwałem ani nie odczuwam żadnej zmiany w aktywności mózgu, moja pamięć, motoryka i wszelkie zdolności są takie jakie były, czyli w porządku. Mój wiek to 15 lat. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...