Skocz do zawartości
Forum

Gość a...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ostatnio z chłopakiem zrobiliśmy coś mega głupiego mam na myśli to że on przyłożył 2 razy na niecałe 2 sekundy suchego(wcześniej umytego) główkę penisa do moich warg sromowych ale bardziej od góry czyli między łechtaczką, a wzgórkiem łonowym, przyłożenie było lekkie i był cały czas suchy po czym od razu bardzo dokładnie i bardzo mocno powycierałam się od dołu do góry kocem, a później ręcznikiem, po godzinie się dokładnie umyłam.Sprawdzam regularnie swoją temperaturę i mam jak zwykle 36,6. Dostałam okres 10 stycznia idealnie w terminie , taki jak zwykle ale bardziej śluzowaty.Jest to krew ale są w niej skrzepy krwi ciągnące się. Nie jest to plamienie ponieważ mam całe podpaski zapełnione Bardzo się stresujemy mimo tego okresu. Czy jest się czym martwić? Czy jest sens robić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

ryzyko ciąży -  bardzo małe, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...