Skocz do zawartości
Forum

Krem do cery trądzikowej


Gość Nana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, do cery trądzikowej dobrze sprawdza mi się łagodzący krem od beta skin acne care, kupiłam go tutaj - https://kosme.pl/pol_m_Twarz_Pielegnacja-twarzy_Kremy-do-twarzy_Kremy-do-cery-tradzikowej-339.html, sprawdź. Ale zawsze lepiej pójść do dermatologa lub zapytać dobrego kosmetologa czy dla Ciebie będzie ob dobry.

Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja
3 godziny temu, Gość Lidka napisał:

jak mi zostały te paskudne blizny potrądzikowe to smarowałam je contractubexem w żelu

ja też używałam tego żelu i mogę go z czystym sumieniem polecić na te blizny

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam krem Tołpa, Dermo Face, Sebio+. Mam cerę mieszaną - miejscami bardzo tłustą a miejscami bardzo suchą. Krem stosowany na wieczór po paru tygodniach faktycznie wyciszył mi większość wyprysków. Skóra jest zawsze gładka, miękka i promienista. Jedynym minusem jest trochę nieprzyjemny zapach ale tołpa oczywiście słynie ze stosowania torfu w swoich kosmetykach, a ja bardzo szanuje nie dodawanie sztucznych zapachów do ich kosmetyków ponieważ dla mnie byłoby to za bardzo podrażniające. W hebe często można dorwać promki na tę serię, niezależnie czy w promocji minus ileś tam procent czy 2 plus 1 a jeśli, robisz zakupy online to na Picodi możesz znaleźć dodatkowo jeszcze cashback. No dla mnie bardzo na plus sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika J.
W dniu 25.03.2022 o 12:44, Gość Borowinek napisał:

ja mogę Ci tylko polecić taki żel na objawy, czyli te paskudne blizny potrądzikowe. Jak rana się zagoi to saruj regularnie lekiem Contractubex, nie powinien ślad zostać 

też go wcierałam w te blizny i naprawdę znikają

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2022 o 13:48, Gość emiliana napisał:

Spróbuj serii Acne-Stop od Apis, u mnie się sprawdziły. Skóra wygląda lepiej, zmiany potrądzikowe są mniej widoczne.

Mnie również się one sprawdzają. Ten krem bardzo przyjemnie nawilża skórę, nie powoduje przesuszenia, Skóra po prostu wygląda lepiej ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...