Skocz do zawartości
Forum

Arthrotec


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MIsoprostol

Witam. Posiadam bardzo skuteczne tabletki wczesnoporonne o nazwie Arthrotec do dyskretnego stosowania w domu. Lek jest skuteczny ,bezpieczny w przystepnej cenje. Sama go stosowałam bedac w 9 tygodniu ciaży i kuracja zakonczyła sie pełnym sukcesem. Podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu Kontakt  telefoniczny 512-204-079 Justyna

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kobietyrazem

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@intmail.pl

Odnośnik do komentarza

To są oszusci, adres mailowy prawdopodobnie juz nie dziala, po oszukaniu mnie, albo jestem zablokowana.

Wyłudzone pieniadze za tabletki, plus wysylkę. Wysylka mozliwa wedlug tej Pani tylko inpostem ze wzgledu ne obecne przepisy. Przez 3 dni kontakt byl caly czas, Pani bardzo pomocna, wszystko doradzala.

Przesylka w inposcie zostala nadana, otrzymalam powiadomienie z inpostu kolejnego dnia, ze paczki nie bylo w skrytce wiec kurier jej nie odebral.

Zerowanie na zdesperowanych, uwazajcie!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zostało mi sie jedno opakowanie tabletek wczesnoporonnych z mojego udanego zabiegu. 
Stosowałam je bedac w 9tygodniu ciaży i za pomoca tych tabletek doszło do wydalenia zarodka.
 Zaleta tych tabletek prócz skuteczności jest to ze można stosowac je dyskretnie w domu  
bez nadzoru lekarza. Jesli jest jakas dziewczyna w trudnej sytuacji ktora potrzebuje 
pomocy to chetnie odsprzedam tabletki oraz podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu.
 Mi sie udało i Tobie również sie uda. Pokieruje Cie w dniu kuracji i podziele sie moim doświadczeniem.
 Kontakt 512-204-079

20231204_195154~2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...