Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam seks analny 12dnia cyklu (cykl trwał 25dni) doszło do wytrysku w środku jednak przyłozylam chusteczkę między wejscie do pochwy a odbyt by sperma nie spłynęła do drug rodnych. Dzień od tego stosunku Bolały mnie jakby jajniki i czasem takie klucie na środku podbrzusza trwaly one prawie tydzień. Wykonałam test czulosci 10 6dni po stosunku I wykazał bladą kreskę co mnie zestresowalo i przez stres czułam bol bardziej i zawroty głowy. Jednak wydaje mi się że 6dni to za wcześnie na pozytywny wynik dlatego powtórzyłam test tego samego dnia z drugiego porannego moczu I była już jedna kreska w następnym tygodniu bole ustały. 10 i 11dni po stosunku powtórzyłam test o czulosci 25 z porannego moczu I była już jedna kreska, po 25dniach od ostatniego okresu pojawił się kolejny czyli w dniu którym miał wystąpić czułam wtedy ciężkość na jajnikach podczas leżenia i jakby ucisk, które trwa do teraz ale jest już mniej odczuwalne (okres trwa już 5dzien) 15 i 16dni po stosunku powtórzyłam test również o czułości 25. Jeden z porannego moczu drugi z popołudniowego i dalej jedna kreska. Czy to uczucie ciężkości jest spowodowane wystąpieniem okresu I czy moge wykluczyć ciążę jeśli krwawienie wystąpiło i następne testy mialy jedną kreskę? Zestresował mnie również wygląd krwi ponieważ była bardziej śluzowata ale krew była taka jak zawsze I że skrzepami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...