Skocz do zawartości
Forum

Brak efektów odchudzania przy intensywnych ćwiczeniach


Gość Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jeszcze aż tak nie narzekam na figurę , ale tyję i mam tendencję do tycia i mam pytanie czy 350 brzuszków i 700 skoków na skakance nie działa robię to miesiąc , a własnie waga mi idzie w górę jem 4 razy dziennie i raczej słodyczy nie jem staram się jeść owoce , nie wiem może to jeszcze za szybko na jakies wyniki tak od 3 tygodni do miesiąca robię dokładnie 7 serii normalnych brzuszków po 45 z rękami na klatce piersiowej plus potem po dwie serie po 35 brzuszków skośnych i potem 3 serie skoków po 60 przerwa 2 sekundy i potem po 4 seriach dłuższa przerwa i znów 4 razy po 60 , czy możliwe jest też ,że to są ćwiczenia bardziej na mieśnie i ich waga się zwiększa i dlatego mi więcej pokazuje , na pupe i biust nie narzekam tylko chciałabym mieć szczuplutki brzuch i jędrne ciało, prosze o odpowiedź może jakąs pomoc.

Odnośnik do komentarza

z tymi ćwiczeniami to jest tak, że jeśli tylko ćwiczysz to efekty będą ale trzeba na nie trochę poczekać. Lepszy efekt daje dieta i ćwiczenia. Ale to strasznie dziwne że przy takiej intensywności nie widzisz rezultatów. Może zmierz się w pasie teraz i co tydzień mierz sie w tym samym miejscu, i wtedy zobacz czy widać efekty. PO za tym radzę Ci wykonywać ćwiczenia aerobowe jeśli chcesz schudnąć. A ile masz lat wzrost i waga?

Odnośnik do komentarza

Hm, kiedy ja zaczęłam trenować siatkówkę : 10 godzin w tygodniu, ostre treningi, też zaczęłam tyć. Otóż udałam się do lekarza, diagnoza była prosta - przybieram masy mięśniowej, i waga jest większa, ale za to ciało wygląda nie jak mięsnie w płynie, tylko jak ubite masełko :) Chyba, ze problem lezy po innej stronie. Mój kolega był kiedyś przy tuszy, zaczął ćwiczyć lecz jego masa nie spadała. Stała w miejscu. Udał się do lekarza, okazało się, że winą jest kręgosłup i kręgi które również naciskały na płuca i miał jeszcze przez to inne skomplikowania, które utrudniały mu chudnięcie. Udaj się do lekarza. To chyba najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

dobrze zebys znalazla lekarza+ dietetyczke ustalic diete ja wlasnie tak mam i bedziesz ladnie chudla jedz co 3 godz.ale one ustalaja meni daj przepisy co jak z czym nie bedziesz glodna a waga bedzie w dol nie wiem gdzie mieszkasz bo bym ci dala tel.tam gdzie ja chodz i na NFZ nie place za wizyty waza mnie czy dobrze trace wode czy tluszcz .Zalezy jaka prace wykonujesz w dzien czy pracujesz czy sie uczysz no widzisz ze wszystko ma znaczenie pa,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hm Soniu, przestał jeść słodycze uważał na to co je i ćwiczył. Chodził również na rehabilitacje. Dwa tygodnie temu miał nastawianie kręgów, bo miał takie problemy po tych katorgach żeby schudnąć, że wypadł mu dysk ( a ma 19 lat ). Także udaj się do lekarza ! I pamiętaj, ze nie tylko złe odżywianie podczas ćwiczeń ma wpływ na to, że nie gubisz zbędnych kilogramów :)

Odnośnik do komentarza

O jeju, jeju. Ja mam 175 i ważę 70 - 75 Kg. Aktualnie pewno mniej. Wiem, może Ci się wydawać, że wyglądam jak wieloryb, ale uwierz mi, kiedy tłuszcz zamienia się w mięśnie waga nie robi różnicy - ważne jest jak wyglądasz. :) Poza tym jesteś szczupła ! Moja siostra ma 160 i waży 50 kg (po odchudzaniu) i wygląda strasznie. Kości, nogi jak miała ładne to teraz ma kościste. Uważaj na siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...