Skocz do zawartości
Forum

Kost-Bet opinie


Gość greg55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilka90

My zamawialiśmy u nich 2 lata temu. Mieliśmy dwa bloczki lekko pęknięte przy transporcie, ale bez problemowo wymieniono nam na nowe. Pozostałe bez skazy. Jesteśmy zadowoleni z ogrodzenia od nich. Mamy konkretnie bloczki Slim. 

Odnośnik do komentarza

Sąsiad ma tej firmy kostkę, ogrodzenie i takie ozdobniki do ogrodu też betonowe. Bardzo fajnie to u niego wygląda. My też na wiosnę robimy wreszcie kostkę i ogrodzenie to dam znać, bo przymierzam się do zamówienia u nich. Mamy też niedaleko do siedziby bo 20km więc po obejrzeniu ogródka wystawowego łatwiej dobrać konkretne produkty do swojego ogrodu. 

Odnośnik do komentarza

Firma z mojej okolicy. Sąsiedzi polecali i ja również od nich sobie zamówiłem kostkę na podjazd + murki i schodki. Jestem zadowolony. Jak ktoś ma możliwość to sobie warto podjechać do siedziby w Aleksandrii i pooglądać ich wyroby na żywo. Może to pomóc, jak ktoś się waha między kolorami czy modelami kostki. Tam mamy fajnie pokazane realizacje. 

Odnośnik do komentarza
Gość Matylda W.

Zamówiliśmy u nich niedawno, więc co do realizacji to za jakiś czas się wypowiem. Na pewno na tą chwilę jestem pod wrażeniem podejścia, profesjonalizmu i możliwości wykonania projektu, także to na duży plus. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli mowa o tej firmie https://kostbet.pl/ to tak polecam. Mają fajną politykę klient-sprzedawca, dbają o klientów i co najważniejsze wyroby przez nich sprzedawane są na prawdę dobrej jakości. Sam od nich zamawiałem rok temu kostkę i ogrodzenie. Nie mam się do czego przyczepić, wszystko jak należy. Oczywiście były jakieś małe ubytki na kilku płytach ale to typowo transporcie i i tak były wykorzystane więc mało odpadków miałem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...