Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Jestem w trakcie przyjmowania 4 opakowania tabletek Vibin Mini (od 14.10.2021). Pod koniec 1 tygodnia dokładnie 20.10.2021 miałam grypę żołądkowa, która trwała 4 dni z ostrą biegunką i niezbyt częstymi wymiotami (do 23.10.2021), w trakcie jej trwania przyjmowałam tabletki aktywne (różowe) biegunka ani wymioty nie wystąpiły do 5 godzin po przyjęciu tabletki w tych dniach, natomiast później miały już miejsce. 27.10.2021 dostałam plamienia i bardzo słabego krwawienia, które trwało do 03.11.2021 wówczas wystąpił również ból piersi i delikatny ból podbrzusza (od 14 do 21 dnia przyjmowania tabletek aktywnych). W pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek aktywnych odbyłam stosunek seksualny, test ciążowy wykonałam 06.11.2021 - test negatywny. 06.11.2021 powinnam dostać krwawienia z odstawienia (do tej pory występowało w 3 dniu brania tabletek placebo). Obecnie (07.11.2021) występują u mnie delikatne bóle podbrzusza i bóle w krzyżu, jednak krwawienia brak. Nowe opakowanie tabletek powinnam zacząć przyjmować od 11.11.2021. Bardzo proszę o informację czy taki brak krwawienia z odstawienia i plamienie srodcykliczne to skutek uboczny antykoncepcji oraz w sytuacji gdy krwawienie nie wystąpi do 10.11.2021 i po wykonaniu kolejnego testu ciążowego 10.11.2021 i w sytuacji gdy ponownie będzie on negatywny mogę rozpocząć kolejne opakowanie tabletek Vibin Mini i czekać na plamienie z odstawienia w następnym cyklu. Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

z hormonami to nie wiadomo, co może wpłynąć na ich skuteczność, dlatego ja z nich zrezygnowałam, teraz używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...