Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, bardzo proszę o poradę. Ostatnią miesiączkę skończyłam 5.10.2021, moje cykle wahają się od 20kilku do 34 dni. Po zakończeniu dni płodnych, 17.10 (przewidywana owulacja miała nastąpić 12.10) uprawiałam z chłopakiem petting - dotykał on moich warg sromowych, wydaje mi się jednak że wcześniej mógł dotykać swojego penisa (kilka minut przed wytryskiem). Okres nadal się nie pojawił mimo tego że to 36 dzień cyklu, a ja miałam wszystkie objawy PMS w zasadzie mające swój początek na niedługo po owym akcie seksualnym. Moje piersi są nabrzmiałe (choć teraz jakby mniej), jestem poirytowana, momentami boli mnie brzuch. Warto nadmienić że intensywnie chorowałam (zapalenie oskrzeli, kończę antybiotyk), przed diagnozą przyjmowałam na własną rękę duże dawki środków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Możliwe iż przez stres, słaby jakościowo sen i żywienie kilka razy zrobiło mi się słabo, w czasie przyjmowania antybiotyku doświadczam też mdłości. Czy istnieje jakakolwiek szansa na to, że mogę być w ciąży? Bardzo proszę o pomoc, stres całkowicie mnie paraliżuje. Wczoraj dodatkowo przy podcieraniu zauważyłam u siebie upławy o bardzo lekko brązowym podbarwieniu, które jednak się nie powtórzyły.

Odnośnik do komentarza

to zbyt wczesne objawy ciąży, w takich sytuacjach szansa na ciąże jest znikoma, aby mogło dojść do zapłodnienia muszą być spełnione pewne warunki (pełna penetracja, wytrysk w pochwie oraz owulacja/dni płodne). Jeśli pomimo tego masz obawy, rozważ antykoncepcję. Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia! ?

Odnośnik do komentarza

możesz powiedzieć coś więcej o tym sprzęcie, na necie ma dużo pozytywnych opinii, nie mogę brać pigułek, więc Afrodyta Smart wydaje się być dobrą alternatywą... ?

W dniu 4.11.2021 o 12:46, Gość pola napisał:

to zbyt wczesne objawy ciąży, w takich sytuacjach szansa na ciąże jest znikoma, aby mogło dojść do zapłodnienia muszą być spełnione pewne warunki (pełna penetracja, wytrysk w pochwie oraz owulacja/dni płodne). Jeśli pomimo tego masz obawy, rozważ antykoncepcję. Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia! ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...