Skocz do zawartości
Forum

desir eternel opinie


Gość Xania

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem desir eternel homme skuszony dobrą reklamą. Nie wiedziałem, jak pachną i czy po prostu nie dałem się nabić w butelkę.

Powiem tak. Jak tylko przyszły wypsikałem się rano od stóp do głów i ruszyłem do pracy. Zaczepiło mnie w biurze 8 dziewczyn pytając co to za perfumy. Jedna dziewczyna, która nigdy ze mną nie gadała spytała czy może zrobić mi kawę. Lubię latte, a jak wiecie trochę z nim schodzi przy ekspresie. Chyba jej zależy ;p.

Odnośnik do komentarza

Zawsze, gdy wychodziłem do klubu z kumplami miałem najgorsze rezultaty.  Oni tańczyli z fajnymi dziewczynami, a ja dostawałem takie sobie albo z wadami. Miałem już tego dość. A muszę tu uczciwie powiedzieć, że z całej grupy tańczyłem najlepiej. Mam korzenie meksykańskie, więc mogło to mieć wpływ na moje ruchy.

Poczytałem sporo opinii w internecie i postanowiłem zakupić desir eternel homme. Przed sobotnim wypadem do klubu wypsikałem się ile mogłem. Nawet skarpetki ;p. Wypiliśmy kilka strzałów przy barze i ruszyliśmy na łowy. Jakie było wszystkich zdziwienie gdy dziewczyny same prosiły mnie do tańca. Wciąż zadawały pytanie.

- Co to zapach?

- Pachniesz bardo męsko.

- Dasz mi swój numer?

Skończyło się tak, że wyszedłem z klubu o godzinie 3 w nocy z najpiękniejszą dziewczyną w klubie. Później się okazało, że była jakąś vice miss na szczeblu regionalnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Naukowiec

Fakty na temat feromonów:

*Feromony są podobne do hormonów, ale działają poza organizmem.

*Wywołują aktywność u innych osób, taką jak podniecenie seksualne.

*Większość owadów używa do komunikacji feromonów.

*Niektóre substancje chemiczne zostały zbadane pod kątem działania feromonów u ludzi i dowody są całkiem obiecujące.

*Wiele produktów feromonowych można kupić online, ale badania sugerują, że są one nieskuteczne. Istnieją cztery rodzaje feromonów: uwalniacz, starter, sygnalizator i modulator.

Czy ktoś jeszcze korzystał z desir eternel? Jakie są wasze opinie?

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo gadać feromony działają i to tak, że naprawdę można być w mocnym szoku :). Mam już 3 opakowania desir eternel i praktycznie na każdej randce ( a mam ich sporo) kobiety pytają jakich perfum używam. Czasem się z nimi droczę i mówię, że mają zgadywać. Za każde pudło muszą mi postawić kawę albo coś w tym stylu :). Jeszcze nigdy żadna nie trafiła. Najczęściej używają nazw drogich perfum, co się reklamują w tv.

Dajcie znać, jakie wy mieliście akcje z desir etrnel i jaka jest wasza opinia na temat feromonów.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Desir Eternel dla mojej małżonki. Na początku była zaskoczona bo nie znała tej marki. Powiedziałbym , że podchodziła do całej sytuacji nieco sceptycznie. Gdy poprosiłem ją przy obiedzie o podanie surówki nie zareagowała i musiałem wziąć ją sam. Gdy jednak zaczęła korzystać z feromonów była po prostu przeszczęśliwa. Gdy teściowa spytała ją o nowe perfumy jej szczęście nie znało granic.

Tydzień później poprosiłem ją o surówkę. Podała mi ją. A jakie są wasze opinie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...