Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przyjmuje od pół roku nowe tabletki antykoncepcyjne (Aktywia). Przed zmianą tabletek miałam okresy trwające 5 dni i cykl trwał klasycznie 28 dni. Po zmianie preparatu na początku nic się nie zmieniło, ale ostatnie trzy menstruacje (lipiec, sierpień, wrzesień) skróciły się do 3 dni i są dosyć skąpe. Według mojego lekarza to normalna sytuacja. Przechodząc do meritum. W dniu dzisiejszym miesiączka się nie pojawiła. Nadmienię ze stosunek odbyłam w dniu 10 dnia cyklu. Tabletki przyjmowałam normalnie. Czy to normalne? Czy pomimo przyjmowania antykoncepcji mogłam zajść w ciąże (wiem ze żadna antykoncepcja nie jest w 100% pewna)? Test ciążowy wykonałam i był negatywny. Jednym z aktualnych objawów jest częste oddawanie moczu. Krosty i zatrzymanie wody tez się pojawiły… Mój niepokój wizę się z tym ze nigdy miesiączka nie spóźniała mi się. Bardzo będę wdzięczna za szybką i konkretna odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

ja bym raczej stawiała, że tabletki nie są dopasowane, skoro nie występuje krwawienie z odstawienia. Jeśli to się będzie powtarzać, to nie jest normalne, bo raz to okej, ale jak znów tak się dzieje, to już trzeba sprawdzić, co jest grane. Ja musiałam dlatego odstawić tabletki, na razie kontroluję cykle na monitorze płodności, mam afrodytę smart, chyba już zostanę przy tym, bo wyznacza fajnie dni płodne i wtedy się zabezpieczam mechanicznie, a to mi wystarcza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...