Skocz do zawartości
Forum

Jak wyrównać hormony przy Hashimoto?


Rozpierdak

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Rozpierdak napisał:

Jakie leki jeszcze mozna brac przy hasimoto?

Nie wiem, ale wiem, że nie da się nic poradzić samodzielnie. 

35 minut temu, Rozpierdak napisał:

Tylko z lekarzami trudno sie dogadac. 

Jak nie można?  Tylko trzeba słuchać lekarza, kontrolnie badać krew, wtedy on dostosowuje dawki leków. 

Odnośnik do komentarza

Juz narobilem badan i wizyt bylo i narazie stop. Lek biore ale to nie znaczy ze jest dobrze bo czasem sa jeszcze dziwne objawy choroby, lekarzowi o tym mowilem. Na forum chce tylko uzyskac odpwiedz. Jestem jeszcze w trakcie czytania o tej chorobie, zeby dowiedziec sie cos glebiej.

Jeszcze mam takie pytanie codziennie po poludniu okolo godz 16 po posilku zmienia mi sie glos i czuje ucisk w gardle. Chcialbym wiedziec czemu sie tak dzieje i czemu o tej godzinie, umialby ktos odp na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozpierdak napisał:

Jeszcze mam takie pytanie codziennie po poludniu okolo godz 16 po posilku zmienia mi sie glos i czuje ucisk w gardle. Chcialbym wiedziec czemu sie tak dzieje i czemu o tej godzinie, umialby ktos odp na to pytanie?

Czemu o tej godzinie to nie wiadomo, ale objaw wygląda na nerwicowy, jak lek nie pomagał, trzeba było wrócić do psychiatry, na pewno by zmienił na inny. 

Odnośnik do komentarza
Gość sandrouss
W dniu 18.10.2021 o 19:15, Rozpierdak napisał:

Mam problem z silną nerwicą przy chorobie Hashimoto. Nie wiem co z tym zrobić. Do terapii nie jestem przekonany. Leki psychotropowe nie pomagały. Może jakoś wyrównać hormony tylko jak to zrobić?

U mnie to był skutek uboczny po zbyt dużej dawce Euthyrox taka nerwica i niepokój. Zmieniłam lekarza to znaczy generalnie zmieniłam formę konsultacji lekarskiej z prywatnej takiej wiecie face to face na konsultację online. O dziwo mimo, że są to spotkania online to jestem zdecydowanie bardziej zadowolona. Jestem już po 2 wizytach, płacę tyle samo co za swojego lekarza wcześniej prywatnie, a od razu na początku dostałam skierowanie na wykonanie badań, przyjechała do mnie pielęgniarka pobrała materiał do badań. Aż sama byłam w szoku, że to może tak wyglądać. Po otrzymaniu wyników miałam drugą konsultację, lekarz zmienił mi dawkę euthyroxu oprócz tego wdrożyliśmy suplementację. Dzisiaj czuję się znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sandrouss

Ja to znalazłam tutaj https://hashiona.com/pl/klinika-hashimoto/ i wszystkie informacje tam znajdziesz ? Jestem zadowolona z tych 2 konsultacji jak na razie, mam też niedobory witamin co zasugerował mi właśnie ten lekarz od nich, a wcześniej nikt inny nie powiedział mi, że też może to być powód gorszego samopoczucia. Zrobiłam sobie badania, jakich witamin brakuje i zaczęłam się suplementować. Do tego piję więcej wody i zamierzam skorzystać z porady dietetyka z Hashiony. Polubiłam się z nimi, czuję się ważna przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...