Skocz do zawartości
Forum

Kompleks nosa


Moniaruzek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo sorki ze znowu pisze na temat wyglądu ale borykam się z zaburzeniami osobowości i pisze żeby jakiś zaczerpnąć od was rad . Miałam sytuacje w której 2 razy został wyśmiany mój nos raz był od chłopaka któremu się podobam aktualnie także tez śnieżna sprawa a drugi raz id jakiegoś dzieciaka . Ale teraz z uwagi na mój kompleks nosa chociaz nie jesy zły aż tak to pogłębiło się to jeszcze bardziej 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziecko potrafiło zachwiać twoje poczucie własnej wartości ?

Wróżę tu kilka lat terapii conajmniej.

Boże zdaje sobie z tęgi sprawę natomiast fakt ze ktos uważa mnie za brzydka mnie doprowadza do łez a wytykanie mi kompleksów jeszcze bardziej . Słowa typu nie przejmuj się ludźmi którzy nic nie wznoszą So twojego życia mi nie pomaga 

Odnośnik do komentarza

Rozpacz z powodu jakiegoś tam własnego nosa to banał i głupota.

Ile masz lat ?

Nos jest duży, mały, krzywy, szeroki czy wąski ?

Domniemuję, że sama możesz zrobić dużo, bardzo dużo aby  dokonać korekty twarzy. Ćwiczeniami mięśni twarzy. Efekt przyjedzie po kilku miesiącach. Ale przyjedzie na pewno. Poza tym włosy. Stwórz taką fryzurę która zminimalizuje defekt. Dobrze byłoby skontaktować się ze stylistą.  Zadbaj o właściwy ubiór. Z brzydkiego nosa da się uczynić element ciekawej twarzy.

Tylko zrób coś do kurwy nędzy a nie rozpaczaj.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość X15 napisał:

Rozpacz z powodu jakiegoś tam własnego nosa to banał i głupota.

Ile masz lat ?

Nos jest duży, mały, krzywy, szeroki czy wąski ?

Domniemuję, że sama możesz zrobić dużo, bardzo dużo aby  dokonać korekty twarzy. Ćwiczeniami mięśni twarzy. Efekt przyjedzie po kilku miesiącach. Ale przyjedzie na pewno. Poza tym włosy. Stwórz taką fryzurę która zminimalizuje defekt. Dobrze byłoby skontaktować się ze stylistą.  Zadbaj o właściwy ubiór. Z brzydkiego nosa da się uczynić element ciekawej twarzy.

Tylko zrób coś do kurwy nędzy a nie rozpaczaj.

Słyszałam wiele razy ze jestem naprawdę piękna od innych osób nawet i nie wiem w do mam wierzyć już 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Gość X15 napisał:

Słyszałam wiele razy ze jestem naprawdę piękna od innych osób nawet i nie wiem w do mam wierzyć już 

A ja od babci i ciotek myślisz że co słyszałem ? A jakoś nie przekładało się to na popularność...więc daje to do myślenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...