Skocz do zawartości
Forum

Kocham swoją dziewczynę,ale jestem osobą towarzyską a moja dziewczyna domatorką i unika towarzystwa. Czy związek ma sens?


Gość Stasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna po prostu nie lubi niektórych moich znajomych, nie czuje się w ich towarzystwie i unika. Ja natomiast ich lubię i co do wyjść jest problem. Kocham ją, ale często się o to kłócimy? W dzieciństwie została odrzucona przez koleżanki i boi się prawdopodobnie akceptacji teraz, ale do psychologa nie chce iść bo jak twierdzi jest zdrowa i nie chce żadnej pomocy. 

Jakieś pomysły co robić?

Odnośnik do komentarza

Charakteru dziewczyny juz nie zmienisz. Związki opieraja się na kompromisach.  Spróbujcie wypracować własny. Nie musicie przecież z sobą spędzać każdej wolnej chwili. Każde z was ma prawo do czasu dla siebie.  To normalne, ze roznimy sie od siebie:) Może wychodź czasem sam, a dziewczyna niech w tym czasie poczyta sobie książkę czy zrobi coś innego?

Odnośnik do komentarza

Czego dotyczą te kłótnie? Wyciągasz ją na siłę a Ona się opiera bo nie chce iść z Tobą czy o to że Ty lubisz ich towarzystwo a Ona nie i Ci odradza chodzenie do nich?

Ponadto czy uważasz że Twoja dziewczyna ma podstawy by ich nie lubić? Może zachowują się faktycznie niestosownie? Czy uważasz że przesadza, że w ten sposób próbuje pokazać że ma problem do rozwiązania?

My tu możemy jedynie gdybać, Ty znasz ją lepiej więc łatwiej Tobie wyciągnąć wnioski niż nam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...