Skocz do zawartości
Forum

Przykro mi strasznie co robic


Gość Ewelva

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle ogląda jakieś pokazy modelek i mówi o ta jaka ładna, ta jaka śliczna itd. Jak widzę ładna dziewczynę to mi przytakuje ze jest ładna. A do mnie nic na początku kilka razy powiedział że jestem śliczna. To był pierwszy miesiąc naszej znajomości. Jesteśmy razem 9.nawet ostatnio kolega zwrócił mu uwagę że co się ogląda za kimś jak ma mnie a on że niby na psa patrzył.. A wiem że patrzy za innymi choc generalnie jest ciekawski i obczaj wszystko ale jednak chyba nie wypada oglądać obcej kobiety od stóp do głów  i komentować jej włosy paznokcie czy nawet stopy.. Wszystko zauważy 

Do tego jest zły gdy ktoś patrzy na mnie albo zagaduje, zaraz chce go bic

Ostatnio jeden chłopak powiedział o swojej kochance coś tam i ja pytam czy sypiają ze sobą i czy takiej ślicznotki można nie brać a on takim rozmarzonym tonem "no raczej".. Nie wiem czemu ale jest mi cholernie smutno z tego powodu i nie wiem jak reagować. Nie chcę wyjsc na zazdrośnice ale nie czuje się komfortowo i bezpiecznie z nim. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Ewelva napisał:

Ostatnio jeden chłopak powiedział o swojej kochance coś tam i ja pytam czy sypiają ze sobą

To jest przecież oczywiste. 

50 minut temu, Gość Ewelva napisał:

czy takiej ślicznotki można nie brać a on takim rozmarzonym tonem "no raczej"..

Co to znaczy po polsku? 

Odnoszę wrażenie że zmyślony ten wątek, nie trzyma się kupy... 

Odnośnik do komentarza

Żadna przyszłość. Ludzie którzy chcą ze sobą być powinni się kochać i rozumieć. Jedno dla drugiego musi mieć szacunek i wyrozumiałość.

Z tego co piszesz nic z relacji między zakochanymi się tu nie zazębia. 

Pogoń wujka póki czas.

Bo zmarnujesz sobie parę lat życia. Szkoda czasu na durnia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość ka-wa napisał:

To jest przecież oczywiste. 

Co to znaczy po polsku? 

Odnoszę wrażenie że zmyślony ten wątek, nie trzyma się kupy... 

Nasz kolega opowiadal o swojej kochance. (narzeczona już ma) ja dopytałam czy to koleżanka czy kochanka i czy sypiają ze sobą. A on mówił " a kto by nie brał takiej slicznotki"  a mój wtedy z uśmiechem "noo" i takim rozmarzonym tonem glosu

Mi ta dziewczyna też się bardzo podoba. Ale chyba jest różnica kiedy ja się nią zachwycam a kiedy on to robi. 

Odnośnik do komentarza

Ogląda razem ze mną i sam czasem też sobie odtwarza. Ostatnio siedzieliśmy na przerwie w rpacy, nudzilismy się i on puścił ten pokaz i zaczął komentować. Chyba widział że przykro mi bo już po chwili nic nie mówił i wyłączył ale sam fakt. Ja na początku mu mówiłam apropo pary znajomych gdzie facet koleżanki notorycznie patrzył na inne i ona była zła. Mówiłam ze to normalne że inni nam się podobają ale chamstwem jest oglądać się w towarzystwie swojej połówki. Wtedy jeszcze my nie byliśmy razem tylko spotykaliśmy się ale skoro teraz to już jest związek i jestem jego kobieta to chyba oczywiste że czuję się z tym źle. Ja nie oglądam się za innymi. A jemu się zdarza na inne nasze koleżanki patrzeć takim wzrokiem, czerwienić zmieniać ton głosu. Ja nie czuje się wtedy wyjątkowa. Czuję się jak kolega

Ale co nie powiem, zawsze ja się czepiam. 

Ostatnio też się źle czułam a on z kolegami poszedł na imprezę. I ci koledzy przy mnie mówili że idą sami bo w domu mają stare mięso a chcą nowa pdoerwac

I wiem że poderwali. Mój niby nie ma śladów w telefonie ale kto wie co tam robil. 

Odnośnik do komentarza

Hej!Gdzie wy ogladacie te pokazy mody?Ja Uwielbiam ogladac pokazy,ale ostatnio nic nowego sie nie odbywalo.Wszystko wirtualnie.Napisz,gdzie ogladacie te pokazy.Ja pokazy mody uwielbiam,ale moj chlopak ich nie cierpi.Jak mowie,ze te dziewczyny sa piekne i tez chcialabym tak wygladac,to on mowi ze jestem nienormalna,bo modelki to chude ,wielkie babochlopy-wieszaki.Ja mam 160 cm I chcialabym byc wyzsza i miec dluuuugie nogi.

 

Odnośnik do komentarza

Wiesz szczerze mówiąc to nie jest facet tylko Babiarz .Kiedyś słyszałam że "jak facet ogląda się za laskami to znaczy że jeszcze może"Ale dobrze Ci tu ludzie radzą ,myślę że On nie jest Ciebie wart!Szanuj siebie i nie daj sobą (swoją osobą)"pomiatać"jakiemuś pajacowi ...Weź się w garść i zakończ ten związek póki jeszcze możesz,bo za chwilę może być za późno...A pamiętaj że tego kwiatu to pół światu....

Trzymaj się ciepło

Odnośnik do komentarza

Pomijając fak, że nie powinnaś tkwić przy kimś co Ci nie odpowiada, to... 

7 godzin temu, Gość Ewelva napisał:

Jak widzę ładna dziewczynę to mi przytakuje ze jest ładna

 

4 godziny temu, Gość Ewelva napisał:

Mi ta dziewczyna też się bardzo podoba. Ale chyba jest różnica kiedy ja się nią zachwycam a kiedy on to robi. 

... zachwycanie się urodą innych dziewczyn i wymaganie od faceta, żeby nie przytakiwał, to jakiś absurd. To świadczy o Twoim bardzo niskim poczuciu wartości. 

Takimi uwagami dziel się z koleżankami, nie ze swoim facetem, tym samym pozbędziesz się jednego problemu. 

Odnośnik do komentarza

Trudno Cię zrozumieć.  Pewne rzeczy u chłopaka Ci się nie podobają,  ale zamiast z nim załatwić sprawe, cierpisz w milczeniu i skarżysz się na forum. Zacznij może jakoś działać?  Porozmawiaj z nim, powiedz,  co Ci przeszkadza, może on ma taki sposób bycia i nawet nie wie, że Cię to denerwuje? A przede wszystkim nie porównuj się tak do innych kobiet. Zawsze znajdzie się ładniejsza,  chudsza itd....wybrał Ciebie, jest z Toba czyli mu zależy. Myślę,  że masz niskie poczucie wartości i stad Twoje zachowanie. Spróbuj nad tym popracować a poczujesz się lepiej niezależnie od chlopaka:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2021 o 17:47, Gość Milena napisał:

Łatwo mówić  odejdź - jak pokochasz to zobaczysz że ciężko jest zrezygnować. Dopiero gdy minie uczucie trzeźwo się mysli... 

Nie dopiero wtedy, ale wtedy gdy zaczynamy siebie szanować i kochać siebie tak samo jak innych. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego- nie mocniej ani słabiej. Miłość to czasem za mało, aby być z drugim człowiekiem... zakładając, że nie myli się miłości z uzależnieniem emocjonalnym. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...