Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata i nie jestem aktywna seksualnie. Od ostatniego okresu miałam 2 stosunki oralne, raz partner próbował włożyć penis do pochwy, jednak z uwagi na to że mam spięte mięśnie dna miednicy, nie udało się (penis był w prezerwatywie). Poza tym, penis nie miał żadnego kontaktu z pochwą. Mam opóźniony okres o 17 dni. W tym czasie podróżowałam (2 razy jechałam autokarem po 26h oraz zmieniłam klimat). Miałam tez dużo stresu związanego z sesją i przeprowadzką. Czytałam również ze zaszczepienie przeciwko covid-19 moderną ma wpływ na cykl. Od 2 tygodni mam objawy pms, lecz dziś jest najgorszy dzień - mam bardzo wrażliwe piersi, ból podbrzusza, pleców, czuje ból jajników, jajowodów, mam migrenę. Jestem nieco spanikowana, że to ciąża mimo ze wiem ze to niemozliwe. Powinnam przeczekać cierpliwie na okres czy udać się do lekarza?

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...