Skocz do zawartości
Forum

Nagie sytuację


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszcie tutaj swoje nagie sytuację, chce rozruszać to forum bo trochę mało tu osób pisze. 

Czy mieliście kiedyś sytuację gdy nakryto was nago? 

Ja ostatnio miałem i nie wiem co o tym za bardzo myśleć jakby się zastanowić jest nawet takich kilka. Ostatnio byłem u mojej dobrej kumpeli na noc i myłem się. Była to pozna pora wypilismy trochę więc wszyscy poszli spać. Umyłem się i wyszedłem nago pomyslalem wszyscy śpią to idę tak musiałem przejść przez całe piętro i zejść na dół idę tak gdy nagle jej siostra idzie w samych majtkach i to też na pół opuszczonych. Była pijana więc to napenwo dlatego, zobaczyła mnie spojrzała na mojego pół sterczącego Wacka a ja na jej cycki uśmiechnęła się i poszła dalej. Po kilku sekundach słyszę huk biegnę szybko a tam ta sama osoba się wywaliła nie ma się co dziwić po alkoholu tylko jak było by mało uderzyła się w stolik praktycznie się w jego wbiła na działa się między nogami trch jęczała z bólu powiedziała żebym zaniósł ją do pokoju ale nikomu nic nie mówił zaniosłem położyłem ona zapalila lampkę i wszystko widziała tylko ze zrobił się mini problem bo majtki zrobili się czerwone od krwi. Powiedziałem że leci jej krew ona zdjęła. Na szczęście leciało jej z pachfiny tylko naklejilem plasterek i wyszedłem (cały ten czas byłem nago). Na następny dzień przy śniadaniu uśmiechała się jakoś dziwnie do mnie. Porozmawiałem z nią o tym ona tylko odparła ze mam ładnego penisa i moja dziewczyna ma pewnie radochę podziękowała mi że jej pomogłem i pocałowała mnie w policzek. 

Jak myślicie o co może chodzić było to tylko zachowanie po alkoholu czy jak? 

 

Piszcie swoje nagie sytuacje rozruszamy razem to forum! 

Odnośnik do komentarza

W tych czasach nagość to można powiedzieć normalka. U nas w domu nikt się nikogo nie wstydził do tego mieliśmy dwa pokoje. Ja z matką duży a w małym babcia. Matka była ekstra laską wyglądała bardzo młodo moi kumple zawsze mi jej zazdrościli. A z czasem zacząłem na nią inaczej spoglądać na ulicy brali nas za rodzeństwo a jej koleżanki które mnie nie znały pytały skąd dorwała takie ciacho. Do 22 chyba roku życia dzieliłem z nią pokój który przedzieliłem na pół bo już nie wytrzymywałem z nią. Mnie jako syna się no nie wstydziła i często paradowała w samej bieliźnie co lubiłem nie powiem ale z wiekiem zacząłem no ją pożerać wzrokiem i miałem z nią sny. Te spódniczki sukienki króciutkie bardzo mnie kręciły a najbardziej ją lubiłem obserwować w bieliźnie i w nocnych seksownych koszulkach oczywiście krótkich to naprawdę wyglądała Bosko. Parę razy no wypięła się w moją stronę i tyłek na wierzchu jeszcze w stringach to widok boski że dostawałem fioła erekcji i nie wiem czy specjalnie się wypinała czy co ale też to Kochałem. Próbowałem zagadywać typu że całą dupę jej widać to odp że w domu to w domu na ulicy trzeba kucać już nie odezwałem się nic więcej. Ta się wypinała ja sobie patrzyłem ale pewnego dnia odkryłem że ona w nocy śpi bez majtek bo chyba się zapomniała i z rana wstała i nachyliła się patrzę a tu jej muszelka i do niej co Ty bez majtek śpisz? A ona po co na noc i żebym się nie patrzył to ja że no ciężko trochę jak ekstra widoki to odp idz idz głupku. I pewnego dnia leżałem w bokserkach a ona biegała po domu w stringach co prześwitywała jej muszelka ja oczywiście erekcja i na przeciwko były dwa fotele siadła noga na nogę popatrzyła i że coś mi wyszło i śmiała się ja patrzę a mi wyskoczył przez te guziki co były w bokserkach niezapięte. To powiedziałem paradujesz prawie naga wypinasz się w stringach widoki nieziemskie ona bym go schował to zaprotestowałem a niech stoi przecież w domu jestem Ty prawie naga to ja też nie będę się wstydził i od tamtej pory już nic nie mówiła a ja chodziłem ze sterczącym ptakiem i no teraz już się jej dupcia zaokrągliła ale też jeszcze laska z niej i nie wstydzimy się siebie nawet już zaczęła po śmierci babci chodzić całkiem nago a mi cały czas sterczał nieraz przechodząc mi go trąciła ale nigdy do zbliżenia nie doszło.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze chodze na poranna kupe na trawnik pod blokiem.Robienie kupy w  kucki na golasa,bez spodni I majtek krepujacych kostki u nog jest o wiele przyjemniejsze niz siedzenie na kiblu kiedy nikt na ciebie  nie patrzy.Przy okazji jest ekologicznie I daje darmowy nawóz trawie I kwiatkom.

Odnośnik do komentarza
Gość ziemovit.pl
8 minut temu, Gość Nawoznik napisał:

Ja zawsze chodze na poranna kupe na trawnik pod blokiem.Przy okazji jest ekologicznie I daje darmowy nawóz trawie I kwiatkom.

Piękny i reprezentacyjny trawnik to marzenie każdego ogrodnika. Podkreśla walory całego ogrodu, ale także jest przyjaznym miejscem do spędzania czasu, niezależnie od tego, czy jego powierzchnia to kilka, czy też kilkaset metrów kwadratowych. Systematyczne nawożenie trawnika gwarantuje jego efektowny wygląd przez cały rok. Sprawdź porady na  ziemovit.pl dzięki którym Twój trawnik będzie zdrowy i zadbany niezależnie od pory roku!

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy 1 pokój z kuchnią i łazienką. Matka wychowywała mnie praktycznie sama ojciec z nami nie mieszkał. Do 4 roku życia czasem zdarzyło się że widywałem jej piersi. Bo chodziła po domu w samej koszulce stanik to tylko na dwór zakładała. Potem nie widywałem prkatycznie jej rzadnej z tych części ciała. Jak miałem 8 lat rozebrała się i pokazała mi jak jest zbudowana kobieta przyznaje ze na żywo muszelki nigdy dotąd nie widziałem. Kazała mi dotknąć wszystkiego, również i moje ciało pokazała mi od strony od której nie znałem. Od tej pory widywałem ją nago prkatycznie kilka razy dziennie. Przyszedł czas jak zacząłem odczuwać przyjemności w tamtych miejscach ona zaczęła mnie lekko podniecać i zacząłem się wstydzić. Zauważyła ze zaczynam się zakrywac. Wtedy ona wzięła i zdjęła mi majtki gdy spałem gdy się obudziłem patrzyla się na mój poranny wzwód i mówi czego się wstydzisz. Widywaliśmy się nago ciągle wyprowadziłem się ale dalej widuje ją czasem nie wiem o co chodzi ale jeśli siedzę np nago bo często rąk przesiadywałem gdy mieszkałem to ona lubi wziąć do ręki i obciągnąć mi i potem tak trzymać bez ruchu przez minute bądź dwie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Oj tam nazwa użytkownika

Widzę, że wjechał tu już spam, ale co nieco na temat nagości napiszę. Ogólnie to było jej sporo w moim życiu. Bo to w końcu nic wielkiego, ale opiszę dwie ostatnie sytuacje z płcią przeciwną. 

1. Prysznic na siłowni. Byłem na tej siłowni pierwszy raz. Z kolegą się na nią wybrałem, bo on tam regularnie ćwiczy. No i sobie poćwiczyliśmy, a później wróciliśmy do szatni, aby się ogarnąć i zabrać stamtąd. Ja jeszcze skoczyłem pod prysznic. Okazało się, że są po 4 stanowiska z prysznicami naprzeciw siebie. Stanowiska z prysznicami oddzielone były prześwitującymi ściankami, a i też nie były te ścianki gwarantem jakiejś intymności. Ogólnie była tam przestrzeń dość otwarta. A i okazało się, że sprzątaczka aby dostać się do mopa musi ominąć te stanowiska prysznicowe, by dostać się za drzwi tam znajdujące. I gdy byłem pod prysznicem pojawiła się młoda sprzątaczka, która najpierw udała się po mopa, a później zaczęła nieco zbierać wodę w okolicach stanowisk prysznicowych przy których nie było mnie. No, ale widziała wszystko, a i sytuacja nieco mnie pobudziła. Co prawda pełnej erekcji nie miałem, ale pół wzwód jak najbardziej wystąpił, a ona mopowała i mopowała. Patrzyła i patrzyła. Później z tym samym mopem wskoczyła jeszcze do przebieralni, gdzie kilku chłopaków było, ale tam już niestety nie miała okazji nic podpatrzyć. Do mnie się tylko delikatnie uśmiechnęła. Widać, że sytuacja jej się spodobała. 

2. Łaźnia parowa. Wraz z partnerką byliśmy w małym kameralnym spa. Weszliśmy do łaźni parowej. Ona w stroju, bo tak, a ja tak jak należy, czyli całkiem nago. No i sobie siedzieliśmy, korzystając z uroków saunowania. Tam, w tej łaźnie to było miejsca na max 4 osoby. Para wypełniła łaźnię po brzegi. Przez szklane drzwi nie było w ogóle widać tego, czy ktoś tam w środku siedzi czy też nie. No i nagle drzwi się otwierają, a otwiera je kobieta, nieco starsza ode mnie i tak sobie na mnie patrzy, siedzącego zupełnie nago. Po czym odwraca się i mówi do kogoś: "Tam jest nagi pan". Drzwi zamyka i znika. 

Dziwnym jesteśmy narodem. Eh. Kurdę, to sauna. Co prawda dziwnie by mi było siedzieć całkiem nago obok 3 innych ubranych w stroje osób, ale kurczę, kurczę. 

Później ta kobieta leżała sobie przy jacuzzi, do którego postanowiłem wejść. Miałem na sobie szlafrok, a i też pod nim kąpielówki, no bo tylko na saunowanie rozbierałem się całkiem do naga. No i bardzo na mnie patrzyła jak ściągałem ten szlafrok, a i nawet niewielki przestrach można było w jej oczach zauważyć. Chyba znowu myślała, że będę całkiem nago. Dziwnym jesteśmy narodem. To było spa. 

Odnośnik do komentarza

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza

Ja tam w wieku 10/11 lat gdzy byłem nad morzem na wakacjach mogłem (być tam do wieczóru) to nurkowałem w morzu w goglach w których nic nie widzałem tak było ciepło że nie wrzuciłem uwagi jak nagle mi kompieluwki znikły (to nie były jak  bokserki) gdy skumałem że niemam kompieluwek szukałem wokułsiebie aż nagle zobaczyłem 3 dzweczyny w wieku 11 /12 co najgorsze miały komielówki moje ja do nich podpływam i pytam czy mi je oddadzą one zato mówiły że najpierw mam z nimi iść do ich kryjówki (nagle jedna mnie złapała za przyrodzie i powiedziała że podoba się jej) gdy dopłynelsimy do miejs"a gdzie była kryjówka musiałem jeszcze przejść przez plaże ale było tam kilka osób ja mówię że nie pujde a ta jedna co mnie wcześniej złapała powiedziała że jak nie to się pożegna że kompieluwkami  to ja nagle okej i że biegniemy, gdzy dobieglismy do kryjówki mnie zaczęły obmacywac aż nagle przestałem się wstydzić  z jedną ciągle mam kontakt tą co mię złapała jako pierwsza. 

Odnośnik do komentarza
Gość Akceptacja

Nago wygodniej, nic nie ciągnie,nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Mi bardzo poprawia humor i samopoczucie,nagie plaże i opalanie oraz pływanie jest rewelacyjne. Polecam spróbować każdemu chociaż raz.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowy

Ja jak byłem mały to lubiłem pokazywać kuzynowi i kuzynce, oni też się wtedy mi pokazywali albo patrzyliśmy sobie między pośladki ? innym razem w podstawówce już wybraliśmy się z kolegami do lasu i w połowie drogi w lesie rozebraliśmy się do naga i szliśmy ścieżką, wtedy stanął tylko mi i wszyscy się zdziwili. Z takich ostatnich ekscesów to byłem na domówce gdzie znajomi dali mi piwo z czymś pomieszane. Zorientowałem się po jakimiś czasie bo byłem strasznie napalony a mimo wszystko nie mógł mi stanąć, był cały czas mały. Zerwałem się z imprezy pod byle pretekstem i wracając nagle naszła mnie ochota żeby się rozebrać a byłem na ścieżce rowerowej, niewiele myśląc zrobiłem to i przeszedłem około kilometra bez spodenek. Miny ludzi mnie mijających bezcenne, na zboka nie wyszedłem no i tak nie chciał mi stanąć ale w krzakach niedaleko zwaliłem sobie chyba z 5 razy pod rząd

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja zawsze lubiłam chodzić nago od pasa w dół.Alkohol tylko dodawał mi odwagi.

Tyle razy po imprezach co leżałam bez majtek nieraz uszczana na podłodze z pipką na wierzchu.

Nieraz wrzało się bez spodni i majtek do domu przez pół miasta

 

Odnośnik do komentarza

OdJa miałam taką niezręczna sytuację kiedy późnym wieczorem gdy już wszyscy spali poszłam się wykąpać do łazienki.Mieszkamy w kamienicy i łazienke mamy na zewnątrz.Do łazienki założyłam tylko szlafrok .Gdy już byłam w łazience to zdjęłam szlafrok i w tym momencie drzwi otwarł syn sąsiadki który był tylko w samej koszulce .Przez chwilę obydwoje zamarliśmy jednak za chwilę ja zaczęłam się zasloniac i on też..Przeprosił bo chciał tylko skorzystać z toalety ja oczywiście wyszłam na zewnątrz zaponinajac w tej zawiłości o szlafroku i tak gola stałam pod łazienka.Gdy chłopak sąsiadki wychodził to próbował się się zasłaniać ale śmiesznie to wyglądała bo niestety ptaka miał dużego.I oto cała moja przygoda przez jakiś czas gdy się mijaliśmy nasze spojrzenia szły w innym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Ja jak kiedyś byłem na plaży z kolegą to poszłem się przebrać i jak się przebierałem to kolega zabrał mi ubrania i nie wiedziałem co robić a na dodatek widziałem 3 koleżanki z klasy.

Wtedy zadzwoniłem do ziomka ale nie odebrał ostatecznie poczekałem tam z 40 min a była wtedy godzina 1940 czy 1950 tak na oko i wtedy poszłem jakoś do domu jednak kilkoro ludzi mnie zobaczyło trochę dziwnie się patrzyli bardzo mocno się wstydziłem ale dałem radę.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2021 o 16:28, Gość Gość napisał(a):

Witam, piszcie tutaj swoje nagie sytuację, chce rozruszać to forum bo trochę mało tu osób pisze. 

Czy mieliście kiedyś sytuację gdy nakryto was nago? 

Ja ostatnio miałem i nie wiem co o tym za bardzo myśleć jakby się zastanowić jest nawet takich kilka. Ostatnio byłem u mojej dobrej kumpeli na noc i myłem się. Była to pozna pora wypilismy trochę więc wszyscy poszli spać. Umyłem się i wyszedłem nago pomyslalem wszyscy śpią to idę tak musiałem przejść przez całe piętro i zejść na dół idę tak gdy nagle jej siostra idzie w samych majtkach i to też na pół opuszczonych. Była pijana więc to napenwo dlatego, zobaczyła mnie spojrzała na mojego pół sterczącego Wacka a ja na jej cycki uśmiechnęła się i poszła dalej. Po kilku sekundach słyszę huk biegnę szybko a tam ta sama osoba się wywaliła nie ma się co dziwić po alkoholu tylko jak było by mało uderzyła się w stolik praktycznie się w jego wbiła na działa się między nogami trch jęczała z bólu powiedziała żebym zaniósł ją do pokoju ale nikomu nic nie mówił zaniosłem położyłem ona zapalila lampkę i wszystko widziała tylko ze zrobił się mini problem bo majtki zrobili się czerwone od krwi. Powiedziałem że leci jej krew ona zdjęła. Na szczęście leciało jej z pachfiny tylko naklejilem plasterek i wyszedłem (cały ten czas byłem nago). Na następny dzień przy śniadaniu uśmiechała się jakoś dziwnie do mnie. Porozmawiałem z nią o tym ona tylko odparła ze mam ładnego penisa i moja dziewczyna ma pewnie radochę podziękowała mi że jej pomogłem i pocałowała mnie w policzek. 

Jak myślicie o co może chodzić było to tylko zachowanie po alkoholu czy jak? 

Piszcie swoje nagie sytuacje rozruszamy razem to forum! 

 

I się obudziłem 🤣

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...