Skocz do zawartości
Forum

Zdrowie


Gość Klaun201

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaun201
W dniu 19.07.2021 o 15:17, Dalka1 napisał:

przy takich chorobach ludzie czesto pija sok z buraka podobno pomaga na regeneracje po chemii

Byłem 2 miesiące.temu u 3 chcirurgów dziecięcych i na usg nic nie było nie miałem żadnego raka miałem tylko skręt przyczepka wyleczony antybiotiykiem tydzień po wyleczeniu u lekarza powiedzieli ze wszystko ok mam 12 lat

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda u was walka z grypą, przeziębieniem? Ja właśnie znalazłam  domowe sposoby na zatkany nos   na jednej stronie i naprawdę planuje je przetestować, jak zdarzy mi się zachorować. A pewnie niedługo mnie dopadnie jakiś wirus, bo to u mnie często tak jest... Sezon się zaczyna-  a ja chora... A ja u was wygląda walka z wirusami?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamińska

To oczywiste, że o zdrowie należy dbać - w końcu jest tylko jedno i tak łatwo je stracić. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że mój dziadek ma całkiem duże problemy ze słuchem. Do tej pory nie wiem jak tak świetnie udało mu się to zatuszować! Rozglądając się za aparatam dla niego, natknęłam się na ofertę:  https://esklep.brandvital.eu/produkty/aparaty-sluchowe,2,372 . Widziałam, że w sklepie jest całkiem spory wybór nie tylko aparatów słuchowych, ale też sprzętów medycznych. Naprawdę warto przyjrzeć się tej ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Stanisław

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na własne zdrowie. Według mnie warto zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe, które są podstawą do zdrowego trybu życia. Polecam Wam fussmedia.pl , jest to strona na której znajdziecie wiele porad odnośnie odżywiania. Zapoznajcie się z artykułami dostępnymi na stronie.

Odnośnik do komentarza

Jak już mowa o zdrowiu, to nie ukrywam że ostatnio zaczęłam szukać jakiejś ciekawych suplementów, które wspomagały bo mój organizm od środka. Koleżanka powiedziała mi o takim produkcie jak glistnik i muszę przyznać, że bardzo mnie on zaintrygował. Na stronie sklepu sklepzycia.pl znalazłam całkiem ciekawą ofertę i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek robiliście tam jakieś zakupy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...