Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam pewien problem. Ostatnia miesiączkę miałam 8 czerwca, przebiegła jak zwykle, cykle mam nieregularne raczej 30 kilku dniowe. Z moich obserwacji (śluz, szyjka macicy) owulacje miałam w dniach 22-26 czerwca. Współżyłam z prezerwatywa w ostatni dzień płodny. Wytrysk był na zewnątrz, prezerwatywa została sprawdzona, nie została uszkodzona. Następnie współżyłam 28 i 29 czerwca również z prezerwatywa i wytryskiem na zewnątrz (śluz w tych dniach byl niepłodny). Miesiączkę powinnam dostać 7 lipca. Objawy okresu takie jak ból piersi oraz pryszcze miałam kilka dni po owulacji, ale okres nie nadszedł w planowanym dniu. Zrobiłam test ultraczuly 10 mlU/mL jeden dzień po planowanym terminie miesiączki - negatywny. Zawsze śluzu przed okresem miałam bardzo mało a teraz jest go sporo (biały kremowy wymieszany z przejrzystym rozciągliwym). Moja szyjka macicy jest nisko, jest twarda i lekko otwarta jak przed okresem. Jeden dzień po wykonaniu testu wieczorem miałam różowy śluz z kilkoma małymi drobinkami krwi. Czy powinnam zrobić test ciążowy o takiej samej czułości jeszcze raz? Dodam ze moja teperatura spadła w dzień planowanej miesiączki do poziomu 36,65. Po ostatniej miesiączce miałam zapalenie pęcherza na które przyjmowałam furagin a później lekka infekcje objawiająca się katarem. Czy wykonać taki sam test jeszcze raz? Czy istnieje możliwość ze różowy śluz był krwawieniem implantacyjnym? Z obliczeń wynika ze byłby to 5 tydzień ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Czy tak czuły test mógłby nie wykryć jeszcze ciąży? Czy implantacja może przebiegać w 5 tyg ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...