Skocz do zawartości
Forum

Związek


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane mam ochotę się komuś doradzić i wygadać. Otóż jestem z chłopakiem którego bardzo mocno kocham i on mnie też ale nie czuję się dobrze w tym związku brakuje mi komplementów komunikacyjny ności szczerych rozmów i angażowania się tak mocno i teraz pytanie chciałabym o tym z nim porozmawiac wy dziewczyny macie lepsze pewnie doświadczenie ode mnie. Jaka rozmowa działa na faceta zeby zrozumiał coś i zeby się otrząsnął i zdał sobie sprawę ze cos robi zle i mnie przy tym rani? Jak z nim rozmawiać? Lepiej w oczy czy napisać mu taką dłuzszą wiadomość? Czy potrzeba jest przerwa od siebie zeby to coś ruszyło?

Odnośnik do komentarza

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi gdyż każdy jest inny. Jednemu trzeba powiedzieć w oczy bo nie dotrze, a drugiemu można subtelnie napisać. Ty powinnaś najlepiej wiedzieć. Wnioskuję, ze jesteście bardzo młodzi i długo nie jesteście parą, bo inaczej znałabyś odp na to pytanie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...