Skocz do zawartości
Forum

Czy obecny jest odpowiedni dla mnie?


Gość Rozdarta

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z chłopakiem już 8 miesięcy. W ogóle nie ciągnęło mnie nigdy do seksu z nim. Być może wpływ miała kłótnia i brak zaufania z powodu jego klamstw

Moze dlatego się nie zakochałam i nie mam ochoty na seks? Jak na niego patrzę to myślę sobie :kurcze fajnego mam faceta. Śliczna buzka, wysoki, ładnie ubrany, pachnący. Fizycznie nic mu nie brakuje. A jednak nie mam ochoty. Może to tkwi w psychice? 

Z byłym było inaczej od początku było idealnie. Czułam że jest szczery  i że jestem jedyna. Seks był super, dłuższy niż tu. I w tym momencie gdy zostałam w domu sama bo on poszedł na mecz do kolegów, masturbuje się myśląc o ex. Dochodzę od razu. Z moim nigdy nie czułam nawet minimalnej przyjemności. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Rozdarta napisał:

Fizycznie nic mu nie brakuje. A jednak nie mam ochoty. Może to tkwi w psychice? 

Czyli to chyba jednak nie to. Albo ktoś cie pociaga i ochota jest albo nie . Im dłuzej sie bedziesz zastanawiala tym wiekszy metlik sobie zrobisz. Moze traktujesz go bardziej jak kolege? W innym razie patrzac na niego jak na faceta ktory ci się podoba , wiedzialabys od razu czy cie pociąga czy nie. 

Nie masz ochoty - to cie nie pociąga. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Gość gość

Dlaczego z nim jesteś? Nie kochasz go mimo, że jesteście ze sobą już jakiś czas. Nie podoba Ci się fizycznie- racjonalnie oceniasz ze jest ok ale nie ma tego czegoś. Nie ufasz mu, oklamal Cię i widać ciężko Ci o tym zapomnieć. Pytanie czy chcesz to dalej ciągnąć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...