Skocz do zawartości
Forum

Jak zdać za 8 razem? Za którym razem zdaliście, doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż spraw ma się tak.
1- niespuszczenie ręcznego na łuku, stres mnie tak zjadł
2-wjechanie na pachołki przy cofaniu to zrozumiałe
3- najechanie na linię przy cofaniu na łuku, nie była przekroczona, a słyszałam, że jak się najedzie to można mieć 2 szansę, a jak się wyjedzie za nią to już koniec

3 razy niezdane na placu, bo w poprzedniej szkole jazdy nikt mnie nie brał na plac albo sporadycznie. 

4- wymuszenie pierwszeństwa przy wyjeździe z parkingu
5- lusterkiem zahaczyłam o pachołek, a wtedy nie brałam dodatkowych godzin jazdy, więc zapomniałam. 
6- hamowanie we wskazanym miejscu( znaku), nikt ze mną w poprzedniej szkole tego nie ćwiczył, więc pan egzaminator podszedł wyrozumiale do tej sprawy, pan z nowej szkoły jazdy też. 
7- plac pokonany, wyjeżdżamy na miasto, skorzystałam z okazji, że auto daleko, więc ruszamy, a egzaminatorka uważa, że wymusiłam, a przecież był daleko, wjeżdżam na drogę, a za mna się zatrzymuje, a przecież jak się zatrzymał to świadczyło, że ja wjeżdżam chce mnie przepuścić. Nawet pani ze szkoły jazdy, która mnie przywiozła widziała wszystko i mówi, że ja dobrze jechałam bo był daleko, że skorzystałam z okazji. A ta egzaminatorka celowo uwaliła mnie. Wg pani ze szkoły jazdy, że dla kasy to zrobiła. 

Doradźcie

Odnośnik do komentarza

A Ty to prawo jazdy zdajesz bo chcesz, lubisz prowadzić samochód czy tylko, żeby je mieć. 

Masz ewidentnie trudność w opanowaniu jazdy, większość zdaje za pierwszym czy drugim razem, choć są też tacy, co kilkukrotnie podchodzą do egzaminu. 

Nie ma recepty, trzeba być po prostu bystrym, żeby poradzić sobie jako kierowca, już własnego samochodu, a prawo jazdy tylko do tego służy. 

 

Odnośnik do komentarza

Hmmm jak zdać? Wziąć więcej lekcji. Tyle ile potrzeba, aby opanować wszystkie niedociągnięcia. Większość robi tak, że jak nie zda to od razu zapisuje się na drugi egzamin- najbliższy, bez przygotowania. A powinno się wziąć kolejne lekcje, douczyć się, omówić te błędy z instruktorem i to on najlepiej się wypowie czy jesteśmy w stanie zdać czy nie. Jeśli widzi, że nie, to widocznie potrzebne jest więcej lekcji. 

Już sam fakt nie wyjechania z placu świadczy o niepanowaniu nad pojazdem i to podstawowa rzecz nad jaką trzeba pracować do skutku. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Teraz, anastazja111 napisał:

Najważniejsze jest by znaleźć dobrą i sprawdzoną szkołę jazdy. Jak najbardziej mogę polecić  https://autodrive.com.pl/  . Jest to najlepsza szkoła jazdy, w której doskonale zostaniecie przygotowani do egzaminów, także warto się tutaj zapisać

Też polecam dzięki ich PROFESJONALIZMOWI zdawałem tylko 10 razy na prawko. Każde kolejne wykupione godziny nauki od nich kosztowały mnie tylko 200 PLN od godziny więc to wyjątkowa okazja !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...